Barvy Event

Новорічний корпоратив 2022 від Барви 

Тематична вечірка, шоу, бал, карнавал, креативний або активний тімбілдінг, інтелектуальне або спортивне змагання, квест - професійна організація яскравого культурного заходу

Новорічні корпоративи – їх люблять і масово святкують в українських компаніях усі по різному. Наша творча команда професійно організовує новорічні святкові заходи індивідуально під кожну компанію-Клієнта, відповідно до їх потреб та фінансових можливостей.

Новорічний корпоратив ми розглядаємо, як майданчик для спілкування колективу з керівництвом,  на якому компанія можете підвести підсумки та розповісти про плани на майбутній рік, подякувати, нагородити співробітників за відмінну роботу та дати їм висловитись. Об'єднати і познайомити команду, зміцнити зв'язки, поліпшити атмосферу в колективі, підвищити корпоративний дух та лояльність до компанії. Такі задачі не для «банального застілля», але їх може вирішити професійно організований івент в корпоративних традиціях компанії з відповідним форматом, цікавою ідеєю та продуманою програмою.

Ми проведемо новорічний корпоратив,  за який Вам подякує керівництво і колектив, а Ваше корпоративне життя поповниться ще однією якісною подією.

Новорічний корпоратив

Які формати ми організовуємо, крім бенкету

Має сенс задуматись, а як саме і де Ви хочете провести новорічний корпоратив, коли і скільки часу плануєте святкувати та чим хочете займатись.

Також нам важливо зрозуміти кого Ви плануєте запросити, що це за гості, їх вік, стать та життєва позиція, чим займаються в робочий час та які інтереси мають.

Отримавши відповіді на ці питання ми допоможемо визначитись з вдалим форматом. Новорічний корпоратив організовували як, тематичну вечірку, інтелектуальні або спортивні змагання, квест, карнавал, бал, світський раут, креативний або активний тімбілдінг, зимові забави на природі, сюжетно – рольову гру, святкування в фольклорних традиціях.

У нас є 1 000 000 + ідей
для Вашого новорічного корпоративу

Ідеєю для Вашого новорічного корпоративного заходу може стати що завгодно. Діяльність компанії, символ року, зимова тематика, улюблений сезон, фільми новорічні або популярні, сюжети казок чи відомих літературних творів,  історичний сюжет, подорожі, культура країн світу або український стиль, активний зимовий відпочинок, гастрономічні або музичні вподобання Вашого колективу, рейтингове тв шоу.

Пропонуючи тему, ми враховуємо корпоративну культуру Вашої компанії, попередній досвід проведення заходів, задачі, Ваших Гостей та формат події. Можемо піти від відповіді на питання: «Що хочеться або не хочеться в новорічному корпоративному святі, яке планується в цьому році»?

І хоч у нашої творчої команди є 1 000 000 ідей,
ми розглянемо тут лише Топ 5 варіантів проведення новорічних корпоративів.

Тематичний захід в стилістиці популярного фільму, серіалу, казки, книги, музичного стилю, історичного періоду, вибраної пори року. Звичайно, на цьому список далеко не вичерпаний, адже новорічне корпоративне свято може бути анти гламурним, гангстерським, піратським, козацьким, мати український сучасний або еко стиль, світського балу 19 століття чи венеціанського карнавалу- вибирайте будь-який варіант або ми підберемо його для Вас. Основна задача нашої творчої команди організувати тематичний захід, як концептуальну подію з унікальною атмосферою, занурити в неї Гостей та зробити їх співучасниками дійства. Дрес-код для колективу, який ми вказуємо в запрошеннях, відповідає загальній стилістиці корпоративу, тому Гості, які його дотримаються відчувають себе природньо.

Імерсивний корпоративтематичний захід з зануренням. У цьому форматі ми створюємо корпоратив, як реальну історію, яку наші гості можуть побачити, почути та спробувати на смак. Тему корпоративу ми оживляємо в декораціях, театральних перформансах, частуванні, інтерактивній програмі, візуальному і музичному контенті. Гостям цікаво як і просто спостерігати, так і приймати активну участь, впливаючи на хід подій. Корпоратив в Одеському стилі, Назад у 80-ті, Гангстерська історія - це вибрані приклади наших новорічних корпоративів в імерсивному форматі. 

Реаліті Шоу – ідею рейтингових тв шоу «Хто зверху», «Пекельна кухня», «Х фактор», «Україна має талант», «Танцюють всі» за участю Ваших співробітників втілюємо безпосередньо на заході. Відтворимо аналог або створимо корпоративну версію під Вашу компанію та Ваш колектив. Механіку проведення під кожний захід продумуємо та пропонуємо індивідуально.

Сюжетний квест – інтелектуального, динамічного або творчого характеру, на певний сюжет для корпоративної командної гри в приміщенні або на свіжому повітрі. Вимагає від учасників вирішення на етапі поточної задачі для подальшого просування згідно створеної нами легенди. На кожному етапі актор в образі за сюжетом проводить випробування для окремого учасника або команди в цілому. Етап за етапом і так до фіналу. Переможе команда, яка пройде усі етапи, збере усі підказки і знайде корпоративний трофей, який визначається сюжетом. Ідею, легенду та механіку квесту створюємо індивідуально під Клієнта та особливості місця проведення. 

Активний тімбілдінг для активного колективу і компаній, які спрямовують образ життя колективу та корпоративну культуру на більш "здорову" сторону і новорічний корпоратив хочуть провести активно. Спортивні ігри, командні змагання, марафони та челенджі, динамічні пригодницькі ігри у стилі екшн. Кидаємо виклики, ставимо корпоративні рекорди, проходимо випробування. Програми на командну взаємодію і вирішення цікавих спортивних завдань розроблюємо з урахуванням фізичних можливостей Вашого колективу.

Креативний тімбілдінг– приміряйте на себе творчу професію на новорічній вечірці. Танцівник, кухар, вокальна зірка, музикант, актор, режисер, танцюрист, ілюзіоніст, дегустатор, художник, фотограф – можливо Ви мріяли бути кимось з них в дитинстві або Вам просто цікаво, як це займатись творчою діяльністю. За ідею ми можемо взяти або одну творчу професію або зробити мікс за Вашим бажанням.

Новорічний Корпоратив онлайн - ми рекомендували цей формат святкування в 2021 році. У нас є усі технічні можливості для створення онлайн корпоративу у форматах он лайн вечірки, онлайн тімбілдінгу, онлайн концерт, онлай ток шоу, корпоративного онлайн реаліті шоу. Знімати можемо в спеціально облаштованих студіях або облаштуємо студію на виїзді, наприклад у Вашому офісі, можемо організувати  телемости між локаціями у різних містах чи країнах. Придумаємо інтерактивний сценарій для залучення до участі гостей онлайн корпоративу. Ми змінимо Ваше уявлення про онлайн івент.

 Хочете підібрати ідею?

Так, хочу!
 

Новогодний корпоратив 2022

 Секрети від професійних організаторів, або
Як ми організовуємо новорічні корпоративи, які подобаються керівництву та колективу

По перше -  у нас індивідуальний підхід
і ми створюємо пропозицію для організації новорічного корпоративу під кожного свого Клієнта

Тому активно підключаємся на самому початку підготовки. Нас цікавить все – мета та задачі, які Ви ставите перед новорічним заходом, попередній досвід організації корпоративів (позитивний і негативний). Для кого ми працюємо, що це за люди, середній вік Вашого колективу, кількість жінок і чоловіків, чим займаються в робочий час і чи відомо Вам про інтереси Ваших співробітників та наявність в колективі активних і творчих людей. Новорічний корпоратив лише для колективу, чи передбачається запрошення дружин чи чоллвіків співробітників, Партнерів та Клієнтів Компанії, яку кількість Гостей Ви плануєте запросити? Як Ви бачите захід і що з офіційною частиною. Також важливо визначитись з бюджетом, який Ви плануєте виділити або його рамками.

По друге - ми організовуємо новорічний корпоратив «під ключ»
і несемо відповідальність за результат

 Будь яку найкреативнішу ідею можна загубити непрофесійною організацією. І навпаки, поєднання простої ідеї та професійної реалізації визиває WOW ефект. Наш головний секрет при організації концептуального заходу відобразити ідею в усіх складових події. Формат, місце проведення, декорування, частування, Ведучі, артисти, актори, програма, музичне оформлення та картинка на екранах – усе це, як елементи пазлу, поєднується в одну концепцію.  При плануванні заходу ставимо себе на місце гостя і «його очима» проходимось по програмі, щоб виключити будь яку незручність чи непродуманість з організаційного боку. Організовуючи захід ми маємо достатню кількість івент менеджерів, для координації та контролю на усіх ключових точках. Ми перші з”являємся на майданчику перед початком монтажу технічного обладнання і декорацій та залишаємо локацію останніми після завершення демонтажу.

Місце проведення. В ідеалі підбираємо на якому Гості ще не були

Крім ресторанів новорічні заходи ми проводимо в сучасних концерт холах,  арт просторах, шоу румах, музеях або виставкових центрах, ангарах, де поряд зі столами справжні літаки … Ми любимо пропонувати нестандартні майданчики, які є прекрасною основою для створення особливої атмосфери, яка підкреслить ідею Вашого новорічного корпоративу та здивує Ваших Гостей.

Авторську програму с професійною реалізацією
ми створюємо під Ваш колектив, Ваші бажання та Ваш бюджет

У нас є для цього усі ресурси. В нашому каталозі більше 5000 артистів і ми підберемо під вибраний формат та концепцію найкращих Ведучих, акторів, музикантів, артистів, інструкторів та інш. Підготуємо візуальний контент для екранів та відповідний музичний супровід. Пропишемо механіку проведення, меню, наповнення програми, інтерактив та розваги. Забезпечимо технічну підтримку ( світло, звук, сцена, екрани) та спеціальні ефекти (піротехнічні елементи, фейерверк). Продумаємо похвилинно та детально 6-8 годинну програму наступній послідовності «welcome-частина, розігрів, залучення, розвиток, кульмінація, фінал» та узгодимо хід заходу зі зміною страв в меню.

Хочете зекономити – замовляйте завчасно

Підготовку до новорічного корпоративу ми пропонуємо починати як можна раніше. Наприклад, якщо у Вас кількість Гостей  1000+, дата запланована на останню робочу п’ятницю грудня і змінювати її Ви не готові, то наша рекомендація починати підготовку ще влітку. Тоді без поспіху можна визначитись з ідеєю, форматом, вибрати, забронювати відповідне місце проведення та ключових артистів. Якщо до конкретної дати не прив’язані та готові розглядати варіанти, то починати готуватись до новорічного корпоративу можна і за чотири- три місяці. Новорічні корпоративи ми проводимо з перших чисел грудня до кінця січня.

До Нового року 2022 залишилось

днів годин хвилин секунд

ТРИ ПРИЧИНИ,
ЧОМУ ОРГАНІЗАЦІЮ
НОВОРІЧНОГО КОРПОРАТИВУ 2022
СЛІД ДОВІРИТИ НАМ

  1. Запропонуємо ідею та відповідний формат   – наш досвід більше 16 років в організації новорічних корпоративів для колективів від 10 до 350 +
  2. Підберемо місце проведення під Ваші побажання та Ваш бюджет – ми акредитовані на усіх відомих локаціях в Києві та по Україні, знаємо їх особливості і можливості та постійно в пошуку нових.
  3. Ми знаємо, ЯК організувати цікаву програму під Ваш колектив – у нас є 1 000 000 + ідей для новорічних корпоративів і програма створюється нами індивідуально під Ваш запит.

Івент агенція «Барви» має усі можливості для організацію відмінного новорічного корпоративу 2022 «під ключ» під Вашу компанію.
Що ми пропонували для новорічного корпоративу 2021 читайте ТУТ

Надайте нам інформацію про Ваш захід при зустрічі чи за телефоном +38 067 230 73 43 (моб/Viber / WhatsApp/ Telegram)  і ми підготуємо оптимальну пропозицію для Вас: ідею та орієнтовний детальний бюджет.

Дізнайтесь більше про те, як ми організовуємо корпоративи

Новий рік 2022