Barvy Event

Корпоративи на природі

Корпоративний пікнік, квест, сплав, рибалка, регата, тімбілдінг, оpen air, тематичний фестиваль на свіжому повітрі. Проведення відмінного корпоративного відпочинку на природі для згуртування, емоційної зарядки та повного перезавантаження Вашого колективу. Відновимо Ваші сили та надихнемо на нові досягнення. Відмінний захід підвищить імідж компанії, лояльність та ефективність співробітників. 

Усім відомо, щоб продуктивно працювати, потрібно правильно відпочивати. І ми рекомендуємо це робити час від часу разом з колективом – цікаво та весело проводити час на свіжому повітрі.

Чому саме на природі, а не в ресторані, в офіcі чи в клубі?  

Тому що ми говоримо про найефективніший відпочинок для офісних працівників, який дасть можливість змінити діяльність і обстановку. Розслабитись, заспокоїти нерви, переключитись. Відпочити так, щоб хотілося повернутися до справ. На природі відсутній інформаційний потік, характерний для міста: шум, реклама, прийняття швидких рішень. Тут розривається звичне коло буденності «робота – дім», відкривається краса нашого світу, з'являється можливість поглянути на своє життя збоку, на своїх колег під новим, незвичайним кутом.

Переключитися з розумової діяльності на діяльність фізичну, розважитись на свіжому повітрі, скуштувати смачну їжу з мангалу, поспілкуватись с колегами в незвичній обстановці, без поспіху і метушні. Навіть один день життя на природі може показати всю красу і простоту буття на землі і вже точно відновить сили для нових досягнень.

Розваги на природі

П’ять речей, які ми забезпечуємо
для вдалого проведення корпоративу на природі

Гарне місце

Люди просто мають потребу в красивих місцях, інакше подорожі б не були настільки популярними. Красива пейзажна місцевість у парку, в саду, в полі чи в лісі, біля озера або річки, на пляжі або біля басейнів -  під кожну подію ми підбираємо ідеальне місце проведення, враховуючи кількість людей, формат та Ваші побажання.

Якщо захід планується, як одноденний, то місце проведення запропонуємо в зручній транспортній доступності в Києві, або під  Києвом. Якщо на захід виділяється декілька днів, то можемо підібрати місця більш віддалені та мальовничі. Трансфер організуємо за індивідуальним графіком «до» і «від» місця проведення.

Місце проведення

Цікавий формат та наповнення

Перед початком організації заходу з’ясуємо вхідні дані: мету та задачі заходу, кількість Гостей, вік, стать, чим займаються в компанії. Обговоримо з Вами загальні побажання стосовно наповнення заходу: ідею та програму. Після отримання базової інформації визначаємось з форматом корпоративу на природі. До Вашої уваги найпопулярніші.

ПІКНІК

Відпочинок на свіжому повітрі для будь якої кількості Гостей. Формат «Пікнік» можна взяти за ідею. Програму організувати, як спокійне корпоративне дозвілля на природі: зі смачною їжею BBQ та улюбленими напоями, ігровими, спортивними, настільними розвагами для усіх бажаючих. М’які різнокольорові пуфи та гамаки на території, спокійна музика, інтерактивні розваги –для спілкування та корпоративного релаксу ми створимо усі комфортні умови.

Якщо є бажання зайнятись мистецтвом на свіжому повітрі то Ваш варіант Арт пікнік, програму якого ми наповнимо творчими майстер класами та майстернями:  живопис, ковальство, гончарство, соломоплетіння, розпис тіла хною,  мистецтво гри на барабанах,  майстер класу по танцями, і т.п.

Для компаній, які спрямовують образ життя колективу та корпоративну культуру на більш "здорову" сторону рекомендуємо Фітнес пікнік з майстер класами. Спортивну програму ми розробляємо індивідуально під інтереси та фізичні можливості Ваших співробітників: майстер класи або спільні тренування від профі по йозі, TRX, командні змагання по крос фіту або сплави на SUP… Подобається танцювати? Сальса, зумба, бачата …або Ваш варіант. У нас є 1010 ідей для спортивного дозвілля – бадмінтон, волейбол, фрісбі, слеклайн, риболовля, запуск повітряних зміїв, скелелазіння на штучних трасах…

КВЕСТ

Формат для корпоративної командної гри на свіжому повітрі, що вимагає від учасників вирішення на етапі поточної задачі для подальшого просування по сюжету. Задачі на етапах на інтелектуальні, фізичні або творчі здібності окремого учасника або команди в цілому. Етап за етапом і так до фіналу. Переможе команда, яка пройде усі етапи, збере усі підказки (або «ключі») і знайде корпоративний «трофей», який визначається сюжетом чи «легендою». Історію та механіку квесту створюємо індивідуально під Клієнта та особливості місця проведення.

Тематичний фестиваль

 Для крупних компанійз кількістю 300- 1000 + Гостей. При форматі «фестиваль» вибір по тематиці просто неосяжний. Рекомендуємо поєднувати назву фестивалю з назвою компанії або продукту.Ми створимо Ваш власний корпоративний фестиваль, проведення якого стане доброю традицією у Вашій компанії.

Як альтернативний варіант, можемо запропонувати відтворення аналогу легендарних світових фестів – Октоберфест, Томатіна в Іспанії, Винний фестиваль в Новій Зеландії, Фестиваль віскі в Великій Британії, Фестиваль піци в Неаполі… Як на рахунок за тему фестивалю обрати культуру однієї із країн світу, оpen air – концерт с дискотекою під відкритим небом? Або альтернативний вид мистецтва: кіно, гастрономічний, театральний, цирковий, естрадний?

 Під вибрану тематику придумаємо назву та логотип Вашого корпоративного фесту, використаємо його в запрошеннях, в декоруванні та оформленні локації, на банерах, фото зоні. Під корпоративний фестиваль виготовимо сувенірну продукцію та футболки для Гостей. Цей формат потребує продуманого зонування. Є сцена –  майданчик, де проходить основна програма. Крім неї на місці проведення розміщаємо зони майстер класів, розважальні зони, зони частування і відпочинку, санітарні та технічні зони. Усі місця відмічаємо інформаційними табличками та навігацією.

Детальний таймінг ми пропишемо відображаючи хід подій основної програми на сцені і те,що відбуватиметься на кожній зоні окремо. В кожній деталі, в кожному компоненті події ми відтворимо її тему, щоб створити і занурити усіх Гостей в особливу атмосферу корпоративного фестивалю.

Тематична вечірка

На природі – гавайська, піратська, пивна, морська, ковбойська, ретро, мафія, шпіонська, сюжетна ( книга чи фільм) і ще 10000+ ідей для Вашої корпоративної вечірки на природі. Ми допоможемо підібрати цікаву ідею і втілимо її з максимальною реалістичністю.

Сплав

На катамаранах, на SUP бордах, байдарках і каяках гармонічно об'єднує активний сплав по річці, цікаву прогулянку зі спокійним екстрімом.  Підходить для невеликих колективів. Доступний для кожного,  спеціальна підготовка не потрібна. Наші інструктори навчать кільком технічним прийомам, проведуть короткий інструктаж по техніці безпеки на воді і ми розпочнемо прогулянку по маршруту, який підготуємо під Ваш рівень фізичної підготовки. Для самих витривалих можемо до маршруту сплаву добавити скелелазіння на природному рельєфі по підготовленим трасах. Після активного дня Ваш колектив чекає відпочинок на березі: вечеря біля вогнища і пісні під гітару в приємній компанії.

Спортивно оздоровчА тематика

Створюємо справжній корпоративний табір. Місце проведення наметове містечко або база відпочинку. Ви відчуєте смак літнього табору, легкість і безтурботність. Програма розваг поєднує в собі командні активні ігри на суші і на воді: спортивні змагання, інтелектуальні завдання , веселі конкурси, загадки і ребуси. А ще чемпіонати з пляжного баскетболу, футболу, стрілянину з луку, арбалету, майстер класи з бойових мистецтв, проходження траси на квадроциклах, сігвеях, спуск на зорбі, водні розваги -катання на банані, таблетці, на водних лижах, гідроциклі, сфері.

Тімбілдінг 

Якщо корпоративний захід Ви хочете провести у форматі тімбілдінгу, то ми можемо запропонувати обрати активний, креативний, корпоративну регату або корпоративну риболовлю.

Фемелі Дей 

Корпоративне сімейне свято, на яке запрошують співробітників, партнерів, клієнтів з сім’ями. Цей формат дозволяє об’єднати роботу та сім”ю, відчути себе однією великою дружною родиною.

Сімейний пікнік

Іжа від ресторану виїзного обслуговування

За допомогою нашого ресторану виїзного обслуговування в будь якому місці на природі  ідею Вашого заходу ми відобразимо і в частуванні.  У нас є усі ресурси, щоб організувати комфортний для Вас «ресторан» в будь якому місці. Приготувати смачну іжу, забезпечити високим сервісом та зручними меблями будь яку кількість Гостей.

Ми запропонуємо оптимальний формат обслуговування під ідею, місце проведення і кількість Ваших Гостей - фуршет, шведська лінія, бенкет. Атмосферності заходу добавлять гастрономічні станції  - спеціальні фуд зони на заході , де кухар подає страву (одну або підібраний асортимент) та спілкується з гостями, залучаючи їх до приготування страв на станції. Салат бар, сирна, м”ясна, самогонна станція, станція лимонадів, морозива в рідкому азоті, маршмелоу, BBQ… - у нас є чим підкреслити концептуальну атмосферу Вашого корпоративного заходу на природі.

Кейтерінг на природі

Зручності, до яких Ви звикли

Меблі в зонах кейтерінгу, пуфи, гамаки в лаунж зонах. Тенти, як захист від сонця та дощу. Туалетні кабіни в необхідній кількості. Генератори. Охолодження чи обігрів. Світло для додаткового освітлення місця проведення. У нас є усі ресурси для облаштування зручного і комфортного корпоративного відпочинку в будь якому місті на рівні, до якого Ви звикли.

Безпека на заході

Організовуючи кожен свій захід ми дбаємо про безпеку наших Гостей і пропонуємо охорону та медичний супровід. З урахуванням кількості Гостей та особливостей розташування місця проведення забезпечуємо організацію охорони за індивідуальною схемою або пропонуємо закрити це питання Клієнту за допомогою корпоративної служби безпеки.

Три причини,
чому організацію корпоративу на природі
слід довірити нам

  1. Запропонуємо відповідний формат – наш досвідбільше 16 років в організації корпоративів на свіжому повітрі для колективів від 10 до 350 + учасників.
  2. Підберемо красиве місце проведення під Ваші побажання та Ваш бюджет – на природі в Києві, під Києвом, в Україні
  3. Ми знаємо, ЯК організувати цікаву програму під Ваш колектив – у нас є 10000 + ідей для корпоративів на природі і програма створюється нами індивідуально під Ваш запит. Ми готуємо детальний таймінг, підбираємо реквізит, задіюємо найкращих Ведучих, акторів, аніматорів, інструкторів, коучів, модераторів.

Івент агенція «Барви» має усі можливості для організацію відмінного корпоративу на природі «під ключ» під Вашу компанію. Надайте нам інформацію про Ваш захід при зустрічі чи за телефоном +38 067 230 73 43 (моб/Viber / WhatsApp/ Telegram)  і ми підготуємо оптимальну пропозицію для Вас: програму та орієнтовний детальний бюджет.

 

Арт пікнік на природі