Barvy Event

Креативний тімбілдінг

Виконуючи творчі завдання колектив пройде випробування креативом. Кожен отримає свій особистий цікавий досвід вираження себе і своїх емоцій. Спробує як це бути музикантом, вокалістом, актором, режисером, танцюристом, ілюзіоністом, кулінаром, художником, фотографом…Колективна творчість поліпшить психологічний клімат, посилить дружні зв'язки, підвищить інтерес до роботи, не дасть нікому нудьгувати та подарує відчуття щастя.

 Чи відомо Вам, що відчуття щастя робить людей продуктивнішими на 12% ?  Так думають вчені Уорікського університету Великобританії. І цю думку використала, як бізнес-модель компанія Zappos, річний оборот якої складає 1,2 млрд доларів: Щасливі співробітники = щасливі клієнти = успішний бізнес.

Щасливі співробітники менше хворіють, більше лояльні до компанії, мотивація та працездатність їх вища, приємні в спілкуванні вони охоче допомагають своїм колегам та Клієнтам. Впровадження культури щасливих співробітників вигідно для кожної компанії, що прагне розвиватись і одним із ефективних інструментів для її розвитку є креативний team building.

В кожній людині є приховані творчі резерви і  кожен учасник матиме можливість проявити свої творчі здібності як особистість і гуртом у творчій групі. Спільне виконання творчих завдань на креативному тімбілдінгу дає людям можливість змінити свою соціальну роль, наприклад, з айтішніка на шеф повара, виконати свою ,можливо, давно забуту мрію, наприклад, стати музикантом чи художником, спробувати щось кардинально нове і подивитись на результат, який точно здивує і порадує. Навчитись бути «тут і зараз», усвідомити швидкоплинність нашого життя і те, що ця мить, поруч із цією людиною, цим колективом, в цьому місці вже ніколи не повториться і жити, діяти та творити на повну там де ти находиться потрібно вже зараз. 

Креативний тімбілдінг

Програми креативного тімбілдінгу від Барви

Спектр можливостей нашої агенції у креативних програмах надзвичайно багатий і різноманітний. Ми зорієнтуємо Вас, що взагалі можливо робити на наших креативних тімбілдінгах і які види ми використовуємо в своїх програмах:

 

ТАНЦЮВАЛЬНИЙ  -  Латиноамериканський, бальний, народний чи сучасний - будь які стилі танцю, які Вам до вподоби, можуть стати основою для Вашого танцювального тімбілдінгу. «Танці з колегами», «Танцювальний марафон», «Танцюють усі», «Майда́н's», сальса-  танго- чи хіп хоп- тімбілдінг – формати та назви можливих ( але не усіх) танцювальних тім білдігів. Танцювати можна будь коли і будь де – на паркеті, у залі, на свіжому повітрі на літніх майданчиках чи на піщаному пляжі, навіть на кризі (катання на ковзанах - Ice-Skating).  Чому танці? Тому що ми всі вміємо і любимо танцювати. Вивчаючи танцювальний стиль, через техніку танцю, учасники навчаться відчувати та розуміти колег, бізнес партнерів у танцювальному діалозі, відпрацюють ролі «ведучого» та «відомого» партнера, отримають позитивний заряд, емоційно  згуртуються і … навчаться танцювати.

 

МУЗИЧНИЙ -  в стилі джаз, блюз, поп, рок, реп, фольклорний тімбілдінг, або Ваш варіант. Різні жанри музики і різні рольові партії музичного твору задають чудову основу для тестування ролей у команді і отримання нового несподіваного досвіду командної діяльності. Кульмінацією колективної музичної творчості в музичному тімбілдінгу  - це створення справжнього оркестру, в якому учасники  синхронно і злагоджено відтворюють певну чи створюють свою нову мелодію. Ви почуєте наскільки дружно звучить Ваша компанія. У музичній практиці можуть приймати участь усі, хто має бажання і кожен спробує, як це слухати себе і своїх колег, гармонійно спів звучати разом,  ділитись своїм настроєм та бути, дихати в одному ритмі з усіма. 

 

ЗНІМАЄМО ФІЛЬМ – детектив, фентезі, екшн, фантастика, комедія, бойовик, трілер, мюзікл, мильна опера, реклама – це жанри, в яких команди створюватимуть короткометражні ексклюзивні фільми про свою компанію. Професійний режисер допоможе кожній команді на усіх етапах: вибір ідеї, написання сценарію, на репетиціях і зйомці. Усі ролі виконують самі учасники. Декорації, костюми, грим, спец ефекти, професійна відео зйомка – все для отримання фантастичного результату. У мега блок бастерах, які створить Ваші колеги своїми руками Ви побачите і відчуєте справжні емоції: і сміх, і сльози і любов.

 

 ТЕАЛЬТРАЛЬНИЙ -  Театральні постановки творчих груп у справжньому корпоративному театрі. Команди ставлять спектаклі під керівництвом професійного режисера. «Бути чи не бути свободі та самовираженню» дізнаємось на прем'єрі, де зберемо увесь колектив корпоративного театру. Кожен гість прем’єри буде і актором, і глядачем, і театральним критиком одночасно.

 

ТАЛАНТ ШОУ –  «Наша компанія має талант», на основі відомого «Україна має талант» - найбільш популярна тема серед наших Клієнтів, тому що тут ми використовуємо різні види мистецтва. Творчі групи отримують завдання гуртом підготувати один номер в одному зазначеному жанрі, який вибирають наосліп: пісочна анімація, танцювальна постановка, ілюзія, вокал, музичний номер, театр тіней, ляльковий театр…Кожна команда проходить майстер клас, вивчає ази і створює оригінальну постановку і виступає на гала концерті.  

 

КУЛІНАРНИЙ – «Пекельна кухня», "Суші-тімбілдинг", "Піца-тімбілдинг", "Wine & Cheese тімбілдинг" – можливі, але далеко не усі назви для справжнього кулінарного поєдинку Ваших колег, що перетворяться на команди «кухарів». Іжа з вином на кулінарному майстер класі створить потрібну атмосферу. Кожна команда отримає набір продуктів, форму, кухонне начиння, цінні вказівки та поради від шеф кухаря.  Як будуть домовлятись та розподіляти ролі на кухні між собою учасники, який результат отримають і чи зможуть скуштувати та насолодитись ним? У будь якому випадку цікавий досвід спільної взаємодії на кухні стане яскравим враженням для усіх. Що цікаво, приймають участь з задоволенням навіть ті, хто не готує собі нічого складнішого за яєчню. А сама ідея дозволяє проводити кулінарний тімбілдінг де завгодно - в спеціальних студіях, в офісі клієнта і просто на природі.

 

ЖИВОПИС ДЛЯ УСІХ – кожен учасник лише за пару годин зможе відтворити власноруч репродукцію відомої картини італійського художника епохи Відродження, імпресіоніста, експресіоніста чи сюрреаліста… В компанії колег освоювати техніку малювання і робити успіхи в живописі цікаво і приємно. Цю програму можна провести на свіжому повітрі, або в закритому приміщенні, яке ми перетворимо на справжню творчу майстерню. Намальовані картини виставте в офісі. Після закінчення корпоративної виставки шедеври зможете повернути до своїх авторів.

 

МИСТЕЦТВО ФОТОГРАФУВАТИ ДЛЯ УСІХ -  майстер клас по професійній фотографії та професійна фотосесія для учасників. Творчість у фото «Як зупинити мить». Як творити, а не повторювати. Як можливо зараз, коли, здавалося б, уже знято все, робити щось своє, абсолютно нове, свіже, цікаве. Фотороботи, які учасники зроблять в цей день, можна надрукувати в корпоративному буклеті чи газеті, опублікувати на корпоративному сайті чи сторінці в соціальних мережах.

 

ТЕМАТИЧНИЙ ТІМБІЛДІНГ  – використання історичних фактів, відомих сюжетів зі сценарієм командної діяльності. Це можуть бути народні свята, лицарські бої, походи вікінгів, популярні телеігри ( як «Форт Байяр») і багато іншого. По-справжньому і в усіх елементах відтворюємо тему: за допомогою акторів та костюмів, візуального та музичного оформлення, в іграх, інтерактивах та майстер класах. Як приклад: «Арт пікнік на Івана Купала», на якому учасники провели день української культури з усім властивим їй колоритом: майстер класами в Місті Майстрів, козацькими змаганнями, народними традиціями та гуляннями під українську музику. Нові емоції, новий яскравий досвід емоційно згуртовує та духовно збагачує колектив, додає життєвого досвіду та наводить на роздуми.

Підібрати програму креативного тімбілдінгу?

Так!

Креативний тімбілдінг0
Креативний тімбілдінг
Креативний тімбілдінг1
Креативний тімбілдінг2
Креативний тімбілдінг3
Креативний тімбілдінг4
Креативний тімбілдінг5
Креативний тімбілдінг6
Креативний тімбілдінг7

  Скільки триває і де можна проводити
креативний тімбілдінг

Можливий формат і на один день, і на декілька днів чи тижнів. Творчий процес може проходити на самому заході і тривати від 2-6 годин, або процес підготовки можемо винести за рамки події, тоді колектив (наприклад, за місяць) ділимо на творчі групи і згідно плану репетицій учасники будуть готуватись певний час, щоб в зазначений день показати/презентувати результат спільної творчості. Під кожного Клієнта ми розписуємо індивідуальну механіку проведення та детальний таймінг, при підготуванні якихвраховуємо мету та задачі креативного тімбілдінгу, які визначаємо разом з Клієнтом, кількість учасників та їх характеристику (вік, вид діяльності, стать, соціальний статус і т.д. і т.п.), особливості вибраного виду програми, можливості місця проведення…

Проводити креативний тімбілдінг можна будь де) Проводили в офісах Клієнтів, в ресторанах, в арт просторах і шоу румах, у залах виставкових центрів, на терасах та дахах, на літніх майданчиках заміських комплексів, в оранжереї та в Ботанічних садах. Популярний серед наших Клієнтів формат креативного тімбілдінгу - це арт пікнік на природі, на свіжому повітрі.

Креатив в тімбіндінгах 

 Три причини, чому слід звернутись до нас

  1.    Запропонуємо ефективну творчу програму, або якщо у Вас є власна ідея, то пропрацюємо її з точки зору реалізації, бо маємо досвід більше 15 років в організації саме креативних тімбілдінгів для колективів від 10 до 350 + учасників.
  2.    Підберемо відповідне місце проведення, під програму, Ваші побажання та Ваш бюджет. Працювали на усіх відомих локаціях в Києві та по Україні, знаємо їх особливості і можливості, постійно в пошуку нових місць проведення.
  3.   Ми знаємо, як організувати цікаву творчу програму під Ваш колективу.

У наших творчих програмах задіяні найкращі в своєму жанрі артисти,музиканти, ілюзіоністи, танцівники, шеф кухарі, фотографи та художники, режисери та актори. І хоч у нас в базі їх більше 5000, для Вашої програми ми запропонуємо не тільки найліпший варіант, а згуртуємо творчу команду натхнених коучів. Виконання творчих завдань для учасників тімбілдінгу, ми організовуємо, як цікавий та захопливий процес в режимі такого собі корпоративного реаліті шоу. За його створенням, підготовкою і реалізацією стоїть серйозна професійна робота нашої команди. Можна сказати,що у нас в режимі реального часу проходить паралельно свій тімбілдінг.

Івент агенція «Барви» має усі можливості для організацію дійсно ефективного креативного тімбілдінгу «під ключ» під Вашу компанію. Надайте нам інформацію про Ваш захід при зустрічі чи за телефоном +38 067 230 73 43 (моб/Viber / WhatsApp/ Telegram)  і ми підготуємо оптимальну пропозицію для Вас: програму та орієнтовний детальний бюджет.

 Мистецтво розпису

 

Приклад креативного тімбілдінгу

Креативнй тимбилдинг

УКРАЇНСЬКЕ ГУЛЯННЯ

Игри на природе

Активно-креативний тімбілдінг "Ігри Героїв"