Barvy Event

Корпоратив на рибалці
або корпоративна риболовля

Корпоратив у стилі здорового способу життя. Скинемо емоційну та фізичну напругу в колективі, не навантажуючи організм. Піднімемо рівень адреналіну, без стресу, лише емоціями, враженнями, спортивним азартом. Усі відпочинуть душею та тілом та отримають справжній релакс після занурення в інший світ –  коло води, на природі, на свіжому повітрі.

За рівнем адреналіну, емоцій та вражень рибалка перевершує багато активних видів спорту і як ніщо інше заспокоює нерви. Це спорт для усіх та прекрасний спосіб релаксації. Корисний відпочинок, що відновлює втрачені сили, насичує кров киснем та налаштовує на зовсім нові думки.  Навіть пробувши на рибалці всього один день, можна отримати заряд енергії на цілий робочий тиждень. На рибалці усі рівні, немає різниці начальник Ви, чи підлеглий. Люди спілкуються і розкриваються, вони не просто слухають один одного, а бачать і чують співрозмовника. Атмосфера душевності і легкості повністю зближує людей та згладжує відносини між співробітниками. Такий відпочинок, проведений в спілкуванні, по-справжньому об'єднує колектив компанії. Спогади, події, кумедні моменти та веселі жарти створюють єдину історію, де всі дійові особи – Ваші колеги.

"Рибальський" корпоратив, вимагає серйозної підготовки і організації. Так як він відрізняється від простої, усім знайомої з дитинства, риболовлі, де все зосереджено тільки на процесі ловлі риби.  «Особливості корпоративної риболовлі», «Real Fishing Challenge», «День рибака» - так може називатись Ваш корпоратив на рибальську тематику. Після отримання Ваших побажань, ми підберемо оптимальне рибне місце, пропишемо програму під Вас та організуємо усе необхідне «під ключ».   

 

Тімбілдінг - корпоративна риболовля

 Як проходить рибалка у форматі тім білдінг –
приклад програми

Риболовля в форматі Тімбілдінг

 

Де

Можливий одноденний формат і виїзд на вихідні, в Києві, під Києвом, в Україні та за кордоном. Рибалити можемо на річці, озері, на морі. З берега, з човна, катера чи з яхти. Можемо вибрати для риболовлі облаштовані цивільні варіанти, або абсолютно дикі місця. Проживання можливо і в палатках, і в комфортних умовах - в будиночках, котеджах чи отельних номерах.

Все залежить від того, як далеко Ви хочете втекти від цивілізації: є бажання приміряти роль справжнього рибалки, який сам видобуває їжу в суворих природних умовах далеко від усіх сучаних благ чи потрібен пікнік на сучасній базі відпочинку з риболовлею на зарибленому озері… Можливих варіантів багато, а ми підберемо та запропонуємо оптимальний: під Ваші побажання та Ваші фінансові можливості. 

Безпека на корпоративній рибалці

Від непередбачених обставин ніхто не застрахований, тому на наших заходах присутні лікар та рятувальник, що стежать за безпекою усіх учасників. Можемо запропонувати додатково застрахувати Ваших колег від нещасних випадків на період проведення корпоративного заходу.

 

Корпоративна риболовля