Barvy Event

Ділові заходи від Барви

організовуємо ефективні та помітні бізнес події

Ділові заходи проводять усі сучасні компанії, що мають потребу бути активними та помітними у бізнес середовищі. Бізнес події - маркетинговий інструмент, що формує уявлення про Вашу компанію, підкреслює її статус, впливає на репутацію та імідж Вашого бренду. Щоб оцінити ефективність Вашого ділового заходу по його закінченню слід проаналізувати, чи була досягнена його мета. А перед початком її організації визначити задля чого власне все ініціюєте і чого прагнете досягти:

З практики можемо сказати, 60% успіху в досягненні мети заходу – це правильна його організація. 

Правильна організація,
або що ми враховуємо,
організовуючи діловий захід

Декілька років назад достатньо було лише виконати технічні завдання з вимогами Клієнтів на 100%. На сьогодні ми працюємо виходячи за їх рамки. З самого початку наша команда,  маючи за мету організувати дійсно ефективний діловий захід, активно підключається до його підготовки. Ми надаємо рекомендації та консультації, виступаємо архітекторами ділового заходу, створюючи подію «під ключ» - від ідеї до реалізації, продумуючи хід заходу до найдрібніших деталей. Увесь перелік робіт по організації події ми прозоро відображаємо у детальному бюджеті, ціни в якому не змінюються, якщо тільки сам Клієнт не внесе зміни з подану нам спочатку інформацію чи додаткові побажання.

Прес івент

 

 

Як організатори, при підготовці ділового заходу,
ми вирішуємо специфічні та загальні завдання:

Події від «Барви», це коли усі складові доповнюють одну ідею/концепцію заходу, а команда організаторів і увесь персонал від хостес до офіціанта кейтерінгової служби, від Dj до артиста на сцені, працюють як єдиний механізм, для кожного із присутніх Гостей.Правильна організація, на нашу думку, це за кропітким процесом підготовки завжди пам’ятати головну річ, хоч замовниками ділових заходів виступають компанії, ми працюємо для людей, створюємо атмосферні концептуальні події, емоційні моменти, які запам’ятовуються, апелюємо не тільки до розуму, а й до почуттів. І нам це вдається ..

Типи ділових заходів

які формати ми використовуємо для вирішення бізнес-завдань

Захід для партнерів, дилерів, інвесторів це прекрасний спосіб, щоб заявити про нові послуги, продукти, ідеологію ведення бізнесу, налагодити контакти, примножити базу клієнтів, обмінятись інформацією та обговорити перспективи співпраці на майбутнє. А ще ми передаємо настрій компанії та запалюємо серця. Такі заходи, зазвичай, виїзні, тривалістю від одного до трьох-чотирьох днів. Організовуючи заходи такого типу, ми створюємо атмосферу для ділового та неформального спілкування. Поєднуємо різні формати в одному заході для організації ділової частини (виїзні дилерські конференції, презентації, семінари, ділові зустрічі, круглі столи, день відкритих дверей, заохочувальні мотиваційні поїздки) та розважальної (тематична вечірка, активний або креативний тімбілдінг).

Захід для преси. Прес конференція, прес ланч, прес брифінг формати для ефективної взаємодії Вашої компанії з журналістами, яким надається інформація з перших рук  - керівництва Вашої компанії, або експертів по питанням, що планують обговорюватися. Привід для заходу може бути важлива подія ( заявляємо про її початок або підводимо підсумки), актуальні, резонансні питання, презентація товару чи послуги. Грамотно взаємодіємо зі ЗМІ (забезпечуємо присутність представників преси, готуємо плану обговорення і можливих питань), рекомендуємо оптимальний день і час, підбираємо відповідне місце, готуємо технічне забезпечення та брендоване оформлення, частування учасників, видаткові матеріали. Кожний із форматів має свою послідовність та структуру, але в нашій практиці поєднували формати і тут: на день журналіста організували екстрім тур ( сплав 12 км + скелелазіння 22 м.) для 65 представників преси і 7 осіб з керівництва компанії-Клієнта, в рамках якого провели прес брифінг.

Презентація продукта/ товару/ послуги, пошук клієнтів, просування презентованої продукції/товару/послуги. За формою організації та завданням ми ділимо презентації на стандартні і концептуальні, класичні та креативні, самостійні і в рамках інших бізнес-подій. Це хороший спосіб інформування людей про появу даного продукту на ринку, його відмінності від конкурентів, ціні, способах отримання. Ми організовуємо помітні заходи: придумуємо яскраву ідею, професійно її втілюємо, забезпечуємо рекламний супровід події- промо-матеріали, подарунки, освітлення в ЗМІ.

День поля. Презентація – виставка, на якій компанії, що продають сільськогосподарську техніку, а також обладнання для обробки насіння, доїння і годівлі корів, і так далі, влаштовують на території одного з колгоспів демонстрацію техніки в дії. Гості Дня поля клієнти, партнери, постачальники, представники влади, ЗМІ. Крім презентації, можлива освітня та розважальна частина.Ми розробляємо концепцію та професійно її втілюємо, правильно організовуємо для успішного проведення презентації, виставки чи майстер класу продукції, будуємо майданчик в полі з нуля «під ключ» (тент, кейтерінг, технічна підтримка), надаємо високий сервіс обслуговування.

Корпоративні ділові заходи для співробітників – семінари, конференції. Мета подібних заходів - підвищення кваліфікації персоналу, обговорення актуальних ділових питань, отримання нової інформації, обмін досвідом та спілкування. Якщо крім освіти є задача підвищення лояльності, то рекомендуємо поєднати з форматом виїзного корпоративного відпочинку, програму якого ми створимо під Ваш колектив.

Сучасні інтерактивні формати з великим потенціалом - Акваріум, Pecha Kucha, Технологія Open Space, Неконференції (Unconference), World Café. Усі ці нові формати івентів відображають тенденції часу, в якому ми живемо та є сучасними альтернативами традиційним форматам. Sharing- заходи - події нового покоління, підходять для створення більш неформальної атмосфери. Ми радимо використовувати їх на концентрації для спілкування між учасниками, щоб надати їм можливість ділитися своїми знаннями та досвідом, взаємодіяти в гостинній обстановці для навчання, натхнення та генерації нових ідей. Підходять і для невеликої кількості учасників 10-20, і для масштабних подій з 1000+осіб.

День поля

Три причини,
чому організацію Вашої ділової події
слід довірити нам

  1. Маємо досвід в організації ділових заходів під ключ - більше 16 років, від 10 до 500 + учасників.
  2. Підберемо відповідну локацію під формат, Ваші побажання та Ваш бюджет – ми акредитовані та співпрацюємо з усіма відомими місцями проведення в Києві, та в Україні, та в постійному пошуку нових
  3. У нас є усі ресурси для створенні ділового заходу «під ключ» на найвищому рівні – ми виступаємо архітекторами події. Для створення дійсно особливого помітного заходу ми активно підключаємось з самого початку організації і професійно її реалізуємо.

Надайте нам інформацію про Ваш захід при зустрічі чи за телефоном +38 067 230 73 43 (моб/Viber / WhatsApp/ Telegram)  і ми підготуємо оптимальну пропозицію для Вас.

Приклади організації ділових заходів

Офіційне відкриття офісу

Презентація нового офісу

Презентация

Ювілей та презентація нового продукту