Barvy Event

Корпоративна регата

Навчимо Ваш колектив з 0 управляти вітрильною яхтою. Кожен спробує, як це бути справжнім яхтсменом, як працювати під вітрилами в команді, ефективно і злагоджено, немов єдиний механізм. Ви зможете подивитись на своє офісне життя з нової - «морської» сторони. Відчуєте впевненість у собі та справжню свободу, свободу перемагати себе, задля спільної мети.

Корпортивна регата – це тімбілдінг спортивно - розважального характеру. Цей сучасний, живий формат підійде для літнього корпоративу, Дня народження компанії, івенту для Партнерів чи ТОПів, професійного свята. Яхтінг -  вітрильний вид спорту, що є доступним для кожного. Вік, соціальний статус, стать, рівень фізичної підготовки тут не важливі. Для яхтінгу не потрібно особливих фізичних зусиль. Простий в освоєнні і вважається престижним інтелектуальним заняттям - голові тут доведеться попрацювати. Кожен член команди отримає шанс проявити себе. Тільки згуртування команди, уміння домовлятись, спільно та швидко приймати рішення, злагоджені дії та ефективна стратегія приведуть команду до перемоги в корпоративній регаті. 

Як проходить корпоративна регата

Корпоративна Регата 1
Корпоративна Регата 2
Корпоративна Регата 4
Корпоративна Регата 3

 

 Які будуть яхти

 Ми пропонуємо яхти від перевірених брендів для флоту Вашої корпоративної регати. В залежності від бюджету, рівня заходу та Від особистих вподобань Ви можете вибрати jрозкішні сучасні яхти VIP класу - німецька «Bavaria», та французькі "Jeanneau", "Beneteau" (2005-2011 р. довжиною 9-10,5м) або вітчизняні - дерев'яні круїзнл-спортивні вітрильні яхти (наприклад, яхта "Славяна", «Картер»). Для Клієнтів, які хочуть оптимізувати свої витрати, ми пропонуємо розглянути змішаний формат: менш дорогі з яхт VIP класу  та кращі з "вітчизняних". 

Корпоративна регата

Чому корпоративна регата – це безпечно

 Ми дбаємо про безпеку кожного нашого учасника і на початку заходу проводимо інструктаж по безпеці на воді. Кожному надаються індивідуальні засоби безпеки - жилети. Капітан на судні слідкує за безпекою кожного із членів свого екіпажу і контролює усі дії своєї команди. Яхти, які ми пропонуємо для корпоративної регати проходять регулярне технічне обслуговування і відповідають задачам корпоративної регати - вони безпечні, маневрені та комфортні. Катер забезпечення з рятувальниками та лікарем на борті супроводжує регату і слідкує за безпекою учасників. Як додаткову опцію - пропонуємо для кожного учасника придбати на період проведення регати поліс страхування від нещасних випадків з покриттям, що передбачає активну участь у спортивних змаганнях.

 Скільки часу триває корпоративна регата
та які можливі маршрути

Якщо на захід Ви плануєте один день, то регата може тривати від 2 до 4 годин. Тривалість регати залежить від  погодних умов, кількості учасників, вибраного маршруту, Вашого бюджету та Ваших побажань. Заходи на яхтах можливі з програмами від 1 дня до 2-х тижнів. Географія проведення подій на яхтах:  в Києві (на річці Дніпро та на Київському морі), в Україні (Одеса), за кордоном (Греція, Хорватія, Турція, Італія та будь якій іншій країні де є море).

Скільки коштує корпоративна регата

Вартість регати прораховується індивідуально та складається з вартості організації регати, оренди яхт з інструктором та додаткових опцій/деталей, які ми добавляємо для персоналізації події та по бажанню Клієнта. Кількість орендованих яхт залежить від кількості учасників:  5-8 учасників на одній яхті.  Організація регати включає в себе інструктаж по техніці безпеки на воді та теоретичну частину на березі, установку дистанції, суддівство на воді, індивідуальні засоби безпеки, катер забезпечення, кубок переможцям та медалі за 1-е, 2-е, 3-е місце, сертифікати для учасників, розважальна програма після регати та частування гостей. Додаткові опції: фотограф та відео ( можлива зйомка з води та з повітря), брендування яхт (розміщення логотипів Вашої компанії чи назви команд на бортах та вітрилах яхт), брендовані прапори (на кожній яхті), символіка для команд (футболки, бандани, жилети), страхування.  Орієнтовна вартість оренди одної яхти зі шкіпером-інструктором складає 900-1500 долл. Визначити вартість організації та додаткових опцій регати ми можемо лише під кожен захід окремо.

Для точного розрахунку бюджету Вашої корпоративної регати зателефонуйте нам +38 067 230 73 43 (моб/Viber / WhatsApp/ Telegram)  або відправте запит на А.Kholodova@barvy-event.com.ua