Barvy Event

День народження компанії від Барви

Тематична вечірка, креативний або активний тімбілдінг, квест, open air, фестиваль, концерт, інтелектуальне або спортивне змагання, регата, пікнік, день відкритих дверей, фемелі дей - креативний івент з правильною ідеологічною складовою

Корпоративний день народження – один із заходів, який є відмінною рисою кожної компанії. Спосіб, формат, традиції його святкування залежать від існуючої корпоративної культури та в кожній, окремо взятій, компанії можуть кардинально відрізнятись. Але сам факт святкування важливий і для бізнесу, і для колективу. У кожного із співробітників свій відлік часу роботи в компаніях: дата прийому, день зарплати, новий рік, завершення чергових проектів, здача податкової звітності…Корпоративний день народження збирає, об'єднує та ріднить усіх в компанії.
Подібне свято наша творча команда сприймає не як черговий привід для веселощів, а як можливість створити справжню корпоративну подію з відповідною ідеологічною складовою, з активним залученням колективу, щоб визвати загальне відчуття радості та гордості за свою компанію, яка подорослішала ще на один рік.

День народження компанії


Як ми організовуємо
справжні корпоративні дні народження,
які подобаються керівництву та колективу

Ми організовуємо день народження компанії, як справжню подію, на яку не потрібно змушувати приходити колектив і яка подобається керівництву. І готові поділитись з Вами, як нам це вдається.

Перед початком отримуємо інформацію з перших вуст.

Нам важливо почути, як бачить день народження компанії власник або генеральний директор. Kого планує запросити: співробітників, їх сім’ї (з дітьми чи без), Клієнтів, Партнерів, представників ЗМІ. Яка загальна кількість Гостей очікується? Що це за люди, їх вік, стать та життєва позиція, чим займаються в робочий час та які інтереси мають. Які ключові повідомлення хотіли б донести до Гостей. Як раніше проводили подібні заходи, чи існують традиції в проведенні, що хотілось би повторити, а що ні. Визначаємо мету, задачі та формат події, загальні побажання. Дізнаємося про бюджет події або його рамки.

Залучаємо співробітників.

Як відноситься колектив до святкування Дня народження компанії? Чи помічали негативне сприймання чи байдуже ставлення колективу до події і за яких обставин?  Коли і як Ви запрошуєте Гостей на святкування? Надається вибір співробітникам брати/ не брати участь чи присутність на заході обов’язкова?

Корпоративний день народження можна розглядати, як індикатор ідентифікації співробітників з компанією, в якій вони працюють. Для багатьох це привід замислитися про важливість своєї роботи та оцінити місце, де проходить більша частина їх життя. Показник хорошої корпоративної культури, якщо колектив знає і відзначає цей день. Для того, щоб свято не сприймалось колективом, як «зобов'язання» ми рекомендуємо запитати у співробітників, яке б свято вони хотіли.

Один із ефективних інструментів  для збудження інтересу та залучення співробітників який ми використовуємо - це «перед події». Наприклад за пару місяців, тижнів ДО Дня народження у різних компаніях ми організовували: фотоконкурс робіт співробітників на певну тему, арт пікнік на якому колектив спробував себе в прикладному мистецтві та виготовив подарунки своїй компанії для корпоративного музею. Проводили флешмоб, марафон, велопробіг на вулицях міст. Соціальну акцію «Посади дерево» і таким чином створювали можливість колективу дарувати корисні подарунки і своїй компанії, і своєму місту… А в сам День народження компанії згадували про ці події, показували фото і відео звіти, підводили результати конкурсів, нагороджували переможців та учасників. Корпоративний музей з арт роботами та фотовиставка були найпопулярнішими зонами на території свята - Гості находили свої та дивились на роботи колег. Подібне залучення, коли співробітники є частиною події, дає можливість перетворити їх на найкращий транслятор корпоративної культури, активних «проповідників», які рекламують бренд своєї компанії.

Розробимо індивідуальну пропозицію під Вашу компанію.

Проаналізуємо інформацію, отриману від власників Вашої компанії та Вашу ситуацію зі співробітниками. Запропонуємо ефективний варіант, який об’єднає побажання керівництва та колективу і в нашій пропозиції, і при проведені на самому святі. При створенні події «під ключ» від ідеї до реалізації, ми продумуємо хід заходу до найдрібніших деталей. Увесь перелік робіт по організації події прозоро відображаємо у детальному бюджеті, ціни в якому не змінюються за виключенням зміни зі сторони Клієнта поданої нам спочатку інформації.

Підберемо відповідне місце проведення

Ми акредитовані та співпрацюємо з усіма відомими ресторанами та локаціями в Києві та в Україні, та в постійному пошуку нових. Тому і під вишукані івенти і під корпоративи на природі у нас є що Вам запропонувати. Місце проведення ми підбираємо під формат та ідею заходу, під Ваші побажання та бюджет. 

 

Головний секрет нашої організації в простій формулі з п’яти ключових моментів.

 Пропрацювавши які, детально та ретельно під Ваш запит, ми створимо якісний корпоративний захід з особливою атмосферою та викликаємо яскраві емоції зі знаком плюс в усіх присутніх на корпоративному Дні народження.

«Якісний корпоративний день народження =

=правильна ідеологічна складова + креативна ідея + відповідний формат +
+  втілення ідеї в усіх складових заходу + інтерактивна програма»

Якісний корпоративний день народження, на нашу думку,  це коли правильна ідеологічна складова відповідає корпоративній культурі Вашої компанії та находить втілення в креативній ідеї, яка, в свою чергу, задає загальний вектор руху та візуалізацію заходу. Підібраний формат під мету, задачі та категорії Гостей заходу. Усі складові елементи заходу, як частинки пазлу, ідеально поєднуються в одну картину, відображуючи єдину концепцію заходу. Інтерактивна програма з залученням Гостей, в якій колектив компанії з різними інтересами знаходить себе на святі. 

Ювілей компанії

Три причини,
чому організацію дня народження компанії
слід довірити нам

  1. Запропонуємо ідею та відповідний формат   – наш досвід більше 16 років в організації корпоративних днів народжень для Гостей 10 до 350 +
  2. Підберемо місце проведення під Ваші побажання та Ваш бюджет – ми акредитовані на усіх відомих локаціях в Києві та по Україні, знаємо їх особливості і можливості та постійно в пошуку нових.
  3. Ми знаємо, ЯК організувати інтерактивну програму з залученням співробітників та згідно побажань власників Компанії  –  Для створення корпоративного Дня народження з правильною ідеологічною складовою, ми активно підключаємось з самого початку організації. Надаємо консультації та рекомендації. У нас є 1 000 000 + ідей і усі ресурси для організації дня народження компанії «під ключ» на найвищому рівні.

    Івент агенція «Барви» має усі можливості для організації корпоративного дня народження «під ключ» під Вашу компанію. Надайте нам інформацію про Ваш захід при зустрічі чи за телефоном +38 067 230 73 43 (моб/Viber / WhatsApp/ Telegram)  і ми підготуємо оптимальну пропозицію для Вас: програму та орієнтовний детальний бюджет.

День народження компанії