Barvy Event

Корпоративні заходи від Барви-
корисні корпоративи для бізнесу

Традиційні корпоративні події, Дні народження компанії, календарні та професійні свята для співробітників, клієнтів, партнерів бізнесу, family day - корпоративи з максимальною користю для бізнесу

Люди, які трудяться не лише за гроші, а «за ідею», працюють ефективніше та приносять більший прибуток. Це усвідомили власники бізнесів в Європі та в Америці ще в минулому XX столітті, і використовують сучасні компанії в своїй корпоративній культурі. Навколо корпоративної ідеї можна об’єднати колектив, Клієнтів та Партнерів компанії і донести це в «живий» спосіб на корпоративі. Не у вигляді абстрактних схем, а через емоційне залучення, як частину реального життя.

Сучасні компанії проводять корпоративи на протязі року з різних приводів:

Корпоратив можна провести і без спеціального приводу - для підтримки командного духу і працездатності, або якщо назріли важливі питання, вирішення яких можливе з використанням корпоративного заходу.

З чого ми починаємо організацію корисного корпоративу

З отримання достовірної інформації від керівництва чи власника з перших вуст. Щоб організувати правильний корпоратив з максимальною користю для Клієнта, ми на старті запитуємо у ініціаторів: «навіщо компанія організовує подію», які задачі та яка підстава для її проведення. Кого та в якій кількості планують запросити, хто це за люди, вік, стать та чим займаються.Для прикладу, тільки можливих цільових аудиторій корпоративу може бути, як мінімум, п’ять і задачі у кожної групи можуть бути свої, а можуть бути спільними :

З ініціаторами заходу обговоримо попередній досвід в організації подібних подій, позитивні та негативні результати їх проведення, формат та загальні побажання. Дізнаємося бажаний бюджет події або його рамки. З нашого досвіду, якщо представнику компанії, якому доручили займатись організацією, важливо провести все без форс мажорів та отримати подяку від керівництва, а власнику важливо провести подію з максимальною користю для свого бізнесу, то виділення 45 хвилин на зустріч з нами для обговорення загального бачення та побажань не стане проблемою, а збереже усім дорогоцінний час.

Ми активно підключимось з самого початку організації, проаналізуємо Вашу ситуацію, надамо консультації та рекомендації. Після зустрічі, за одну – три доби, підготуємо пропозицію, яку розробимо індивідуально під Вашу компанію (орієнтовний бюджет, концепцію, два-три відповідних варіанти місця на вибір).

Як для Вас виглядатиме процес організації

Над організацією та проведенням корпоративної події «під ключ» працює професійна команда нашої агенції стільки часу скільки потрібно для створення якісного заходу. Своїх клієнтів ми залучаємо до процесу організації за їх бажанням, попередньо визначивши, що саме хоче схвалити Клієнт та в чому прийняти участь. Ми маємо усі ресурси, та усіх спеціалістів для вирішення будь якого питання з максимально можливим позитивним ефектом.  Сам процес організації  корпоративу, що є досить трудомістким, ми представляємо Вам в чотирьох простих кроках. Тривалість процесу організації корпоративу в середньому місяць – два.

Процес організації корпоративу

Які корпоративи ми організовуємо

Ми пропонуємо своїм Клієнтам концептуальні заходи, в основі яких пропонуємо ідею та при реалізації візуалізуємо її в усіх складових заходу: в запрошенні, в декоруванні та музичному оформленні, в програмі, розвагах, частуванні. Наша задача створити особливу атмосферу, зробити Гостей співучасниками програми, визвати яскраві емоції. В залежності від отриманої інформації, ми запропонуємо оптимальний формат проведення корпоративу для Вашої компанії.

Тематичний корпоратив. У нас є 1 000 000 + ідей та сюжетів для тематичних івентів: популярний фільм, серіал, казка, книга, музичний стиль, історичний період, пора року. Анти гламурний, гангстерський корпоратив, в українському сучасному або еко стилі, венеціанський карнавал чи сучасне реаліті шоу, кінофестиваль чи Церемонія нагородження у стилі «Оскар»…   Не знаєте що обрати? Ми підберемо під Ваш захід оптимальну ідею та реалізуємо її так, що повірять усі в створену нами реальність.

Імерсивний корпоратив. Уявіть собі тематичний захід, в якому ми зітремо межі між віртуальним та реальним. Історія для ваших очей, вух та сердця. В ній живуть своїм життям Персонажі-актори і  Вам буде однаково цікаво і взаємодіяти з ними, і просто бути спостерігачем. Побачити, почути, спробувати на смак, пережити нашу історію, як реальну - це справжні враження, яких так не вистачає в нашому сучасному цифровому світі. Як це виглядає? Подивіться приклад одеський імерсивний корпоратив

Командостворюючі – креативний тімбілдінг, активний тімбілдінг, корпоративна регата, риболовля. Оптимальний формат для компаній, які піклуються про здоров’я свого колективу, пропогандують здоровий спосіб життя та активний відпочинок. Хочете підняти командний дух, провести активно час за спільними заняттями, отримати навики командної роботи та «переключитись»? Ми підберемо програму під інтереси та фізичні можливості Вашого колективу. До речі, до участі в командостворючих корпоративах можна запросити бізнес партнерів, Клієнтів або конкурентів.

Корпоративи на природі  - будь який яка тема та формат з місцем проведення на природі з програмою на один день або на цілий уїк-енд. Проводимо корпоративи на природі цілий рік, так як кожен сезон має свої особливості і свої плюси. Мінус один: залежність від погоди, але у нас на цей рахунок є план Б та достовірна інформація з перевірених сайтів з прогнозом погоди.

Ділові заходи з презентацією - відкриття нового ресторану, заводу, цеху, філії, просування нової послуги, товару.  Креативні, концептуальні або стандартні презентації, які вирішують певні бізнес задачі. Ідеологічно орієнтовані на партнерів, потенційних клієнтів, ЗМІ. Можуть бути як самостійним форматом, так і рамках інших подій. Наша задача створити помітний івент з яскравою ідеєю та професійною реалізацією. Проінформувати цільову аудиторію про появу, можливості продукту/товару/послуги, який презентуємо (на заході та через ЗМІ).

Family Day  - корпоративи, на які запрошуються члени сімей співробітників, партнерів, Клієнтів. Напопулярніше місце проведення – на відкритому повітрі. Заходи такого формату залучають сім’ї до корпоративного життя. Креативна ідея, цікавий формат, розважальна програма та частування, яку ми створюємо, враховуючи інтереси дорослої та дитячої аудиторії та корпоративну культуру компанії.

Соціальні еко-корпоративи з посадкою дерев або прибиранням територій парків, скверів рідного міста. Такі заходи також можна проводити з сім'ями співробітників, Партнерів, Клієнтів та представників ЗМІ.

Три причини,
чому організацію корпоративних заходів
слід довірити нам

  1. Досвід більше 16 років в організації корпоративних днів народжень для Гостей 10 до 350 +
  2. Індивідуальний підхід до організації корпоративу «під ключ» – ідея, формат, місце проведення, програма під Ваші побажання та Ваш бюджет. Після зустрічі, за одну-три доби, Ви отримаєте пропозицію під Вашу компанію, яка включатиме концепцію, детальний, реальний та прозорий орієнтовний бюджет, два-три місця проведення під ідею заходу.
  3. Ми маємо усі ресурси для організації корпоративу, корисного для бізнесу, який сподобається і Гостям, і власникам   - за його створенням, підготовкою і реалізацією стоїть серйозна професійна робота нашої агенції. Kонтролюватиме увесь процес Ваш персональний менеджер, який звітуватиме в зручному для Вас режимі та у вибраний Вами спосіб.

Івент агенція «Барви» має усі можливості для організації корпоративного дня народження «під ключ» під Вашу компанію. Надайте нам інформацію про Ваш захід при зустрічі чи за телефоном +38 067 230 73 43 (моб/Viber / WhatsApp/ Telegram)  і ми підготуємо оптимальну пропозицію для Вас: програму та орієнтовний детальний бюджет.

Корпоратив

Традиційний корпоративний захід

Прес івент на даху

25 років компанії та прес івент на даху

 Імерсивний івент

Імерсивний корпоративний івент