Barvy Event

Масові заходи від Барви  

Тематичні фестивалі, день міста, концерти, вручення премій, модні покази, соціальні проекти, благодійні заходи, аукціони, урочисті відкриття, конкурси, народні гуляння, карнавали, ярмарки, шоу, open air, арт пікніки, спортивні змагання

Масовий захід при правильній підготовці, організації та проведенні для конкретної цільової аудиторії  називають подієвим маркетингом або івент маркетингом. Це один із сучасних способів масової непрямої реклами, де івент – це маркетингова подія, майданчик для спілкування бренду та користувачів, інструмент для вирішення таких задач, як презентація та позиціонування продукту/послуги/бренду, управління іміджем, стимулювання продажів, підвищення лояльності споживачів. 

Чим відрізняються маркетингові події
від усіх інших заходів, які ми організовуємо

Брендування події. Наша задача «оживити бренд». Він має бути в назві заходу, в концепції, в оформленні, в програмі, в інтерактивах. Амбасадори бренду контактують з Гостями, консультують, роздають або пропонують зразки для дегустації, поширюють рекламну і сувенірну продукцію безпосередньо на заході. Ми створюємо для користувачів можливість «наживо» познайомитись з брендом, послугою/продуктом, взаємодіємо з ними. Викликаємо емоційний зв'язок між брендом та користувачем.

Запрошення цільової аудиторії ідентичною споживачів продукту/послуги на подію. Люди самостійно приймають рішення стосовно своєї участі/не участі та добровільно приходять на захід, із задоволенням сприймають і запам'ятовують те, що ми доносимо до них, як до цільової аудиторії бренду. Ми лиш збуджуємо інтерес та спонукаємо до дії.

Емоційне навантаження події має бути тотожним, що і в марки. Викликаємо асоціації з брендом Клієнта. Всі складові заходу, як і компоненти бренду ми гармонійно поєднуємо один з одним. Відслідковуємо, щоб який-небудь один компонент бренду чи складова заходу не залишали відчуття, відмінні від тих, які викликають інші його компоненти. Не допускаємо протиріч.

День поля

10,99 плюсів використання івент маркетингу
або чому він дійсно працює

 1. Затяжний ефект, який виходить за рамки самої події, можна відобразити в трьох ключових точках:
  - інформування аудиторії про проведення заходу - про подію починають говорити задовго до її початку в анонсах, в інтерв'ю, в соц.мережах
  - проведення заходу
  - інформаційна хвиля після закінчення - фото і відео-звіти, пост-релізи, публікації в ЗМІ, обговорення та відгуки в блогах та соц.мережах
 2. Добровільна участь та запрошення без нав’язування. Сучасний споживач сам приймає рішення про участь/не участь в заході.
 3. Знайомство з живим брендом. У цільової аудиторії є можливість «наживо» побачити бренд, доторкнутись, спробувати, протестити «в живу» продукцію чи послугу. Поспілкуватися з представниками бренду, задати питання та отримати відповіді. Маркетингові повідомлення, відображені в програмі та в інтерактивах, дозволяють викликати у аудиторії потрібні емоції в особливій атмосфері бренду, яку ми створюємо на заході
 4. Цільова аудиторія= фокус група. Аудиторія, що безпосередньо бере участь у події, може розглядатися, як величезна фокус-група. Є можливість на заході зібрати інформацію про споживача. Можна провести «тест драйв» нової продукції, послуги, акції, отримати і проаналізувати результати. Це дозволяє більш ефективно вибудувати політику подальшого просування компанії і при систематичному проведенні маркетингових подій накопичити знання про споживача.
 5. Прямі продажі можна логічно прив’язати до заходу і організувати умови для стимулювання аудиторії до здійснення покупок «тут і зараз»
 6. Лояльність до бренду. Створення відповідної атмосфери на самому заході, активна взаємодія з цільовою групою, позитивні емоції від успішного проведення події переносяться на товар або послугу. Формується лояльність споживача і підвищується рівень довіри до бренду та компанії.
 7. Імідж та посилення авторитету. Є бажання зарекомендувати себе як соціально-відповідальну компанію? Як на рахунок проведення соціально-значущого або благодійного заходу, чи культурно масового свята на День міста? Маркетинговий захід з ретельною правильною організацію укріплює імідж компанії, передає цінності бренду, місію компанії своїй аудиторії. При недостатній продуманості події цілком реально нанести іміджу компанії істотної шкоди.
 8. Ефект «Сарафанного радіо». Отримавши враження, люди, зазвичай, не тримають їх при собі, а діляться з друзями, знайомими. Публікують фото, відео та коментарі з відгуками в соціальних мережах. Головне, щоб враження були позитивними.
 9. Феномен єднання. Це емоції, які учасники заходу переживають, об’єднують людей. Виникає відчуття чогось спільного: ідеї, події, цінностей, стилю життя, які визначає і пропонує бренд.
 10. Ефективний спосіб реклами будь якого товару/послуги. Що особливо цінне при забороні, обмеженні або не можливості рекламувати товар/послугу, або коли звичайна реклама не діє.

 10.99. Простір для роботи з представниками СМІ – формування суспільної думки, інтересу до бренду, заходу, компанії.

 

Плюси використання івент маркетингу очевидні. Справа за правильною його організацією.

 

Фестиваль фарби

Правильна організація
або на що ми звертаємо увагу
працюючи над маркетинговими заходами

По перше – задачі заходу та цільова аудиторія. Що саме Ви плануєте донести і кому. Хто Ваша аудиторія, які задачі має вирішити подія.Перед початком будь якого креативу, ми робимо попередній аналіз ринку подій і конкретної ситуації, щоб придумати дійсно унікальну ідею, яка зацікавить, зачепить аудиторію і приведе її на наш захід.   

По друге – підбираємо формат. Фестиваль, арт пікнік, день міста, концерт, вручення премій, модний показ, соціальний проект, благодійний захід, аукціон, урочисті відкриття, конкурс, народні гуляння, карнавал, шоу, open air, спортивні змагання, ярмарка, виставковий проект, тематичні масові свята ( День морозива, День пива, Свято шоколаду…) та інші спеціальні заходи –  форматів багато і ми визначаємося з відповідним до аудиторії, задач та ідеї запланованого заходу.

Місце проведення ми підбираємо враховуючи попередні складові ( задачі, аудиторію, формат), під ідею заходу та заплановану кількість Гостей. Міські площі, відкриті майданчики парків та скверів, стадіони, культурні пам’ятки з парковою територією, виставкові центри, концертні зали, літні концертні майданчики. Пропонуємо і незвичайні місця проведення, такі як поле аеродрому, ангар, арт простір, територія заводу, Ботанічний сад, пляж…

Дата і час проведення події. Вивчаємо календар та вже заплановані та анонсовані заходи, які відбуваються в бажаний для нас період. Аналізуємо ситуацію, щоб не створювати не потрібну конкуренцію за увагу журналістів та цільової аудиторії з іншими культурно масовими заходами та політичними подіями.

Наша головна зброя - це емоції та залучення. Креативну ідею втілюємо у всіх компонентах події : в оформленні місця проведення, в програмі та інтерактивах. Видовищність, динамічність, цікавий зміст, яскраві емоції, сучасні технології - ось чим ми заповняємо захід. Емоції викликаємо шляхом залучення та повного занурення учасників/Гостей в атмосферу події, у створений нами світ бренду. Ми прагнемо збуджувати почуття, хвилювати душу, запалити серця - вразити та визвати емоційні переживання на заході, встановити емоційний зв'язок між брендом та користувачем. Не продавати і рекламувати товар, а запропонувати цільовій аудиторії емоції і стиль життя, який вона веде або до якого прагне.

Ми працюємо над масштабуванням події. Організовуючи захід, який планується для одноразового проведення, ми продумуємо його в деталях так, щоб в майбутньому, при бажанні, проводити його періодично, як традиційний. Створюємо подію-бренд і розкручуємо її. Ідею події відображаємо в логотипі, якій присутній в оформленні місця проведення, в рекламних повідомленнях, сувенірній продукції, одязі персоналу. Для ефективного просування важливо провести дійсно помітний захід в рамках міста, області або країни. Тільки залишивши яскравий емоційний слід є шанс запам’ятатись цільової аудиторії. А це сприятиме росту популярності бренду/послуги/ товару.

Охорона і безпека. З урахуванням специфіки самого заходу та особливостей розташування місця проведення забезпечуємо організацію охорони за індивідуальною схемою, щоб аудиторія, артисти, персонал, учасники заходу відчували себе захищеними.

 Три причини, чому організацію Вашого масового заходу слід довірити нам

 1.  Маємо досвід в організації і проведенні масових заходів  - більше 16 років, від 500+ учасників.
 2.  Індивідуальний та креативний підхід до організації кожної події – для створення дійсно особливого помітного заходу ми активно підключаємось з самого початку організації і професійно його реалізуємо.
 3.  У нас є усі ресурси для професійної організації масових заходу «під ключ» - беремо на себе всі етапи підготовки, організації та координації заходу. Креативна концепція узгоджується із загальним напрямком розвитку бренду, точним попаданням в цільову аудиторію і правильною організацією (ретельною підготовчою роботою та проведенням заходу). Наша команда готова включитись в будь яке питання і зробити все можливе для ефективного його вирішення.