Barvy Event

Активний тімбілдінг-
сучасний ефективний інструмент мотивації колективу

Зберігаючи тіло здоровим, людина зберігає і душевне здоров'я. Забезпечуючи здоров'я співробітників, компанія піклується про свій основний капітал

В останні роки популярність активного та здорового образу життя в Україні росте надзвичайно швидко. Люди бігають, плавають, їздять на велосипеді, займаються танцями, кросфіт, йогою, грають у футбол, волейбол, сквош... І все більше компаній ловлять цю фітнес хвилю, підтримують цінності своїх співробітників, проявляють турботу про них і спрямовують образ життя колективу та корпоративну культуру на більш "здорову" сторону. В результаті, з одного боку, такий роботодавець отримує професіонала у своїй області з відмінним здоров'ям і в хорошій фізичній формі, який є цінним кадром, а з іншого - дає йому можливість реалізувати свій потенціал, бути справді щасливою і успішною людиною, працювати ефективно в компанії щасливих людей.

Ми допоможемо Вам згуртувати колектив, підтримати інтерес до здорового способу життя, зняти напругу від розумової праці на наших програмах активного тімбілдінгу.

 

Активний тімбілдінг

 

Програми активного тімбілдінгу від Барви,
які позитивно впливають на імідж компанії

Слово «активний» говорить про те, що в основі наших програмах активного тімбілдінгу ми вимагатимемо від учасників фізичної діяльності. Це динамічні змагання, в основі яких активний рух і спорт. Проводимо ми їх на природі, подалі від офісів та аудиторій зі столами. Створюємо програми під запит і враховуємо мету заходу, вік, стать, рівень фізичної підготовки Вашого колективу та Ваші побажання, використовуючи наступні формати:

Активна пригодницька гра у стилі екшн –  динамічна командна гра, за мотивами відомих телепроектів ( як, наприклад «Ігри патріотів»,  «Форт Бойяр»). Kоманди проходять фізичні та інтелектуальні випробування. Подолання страхів та мозковий штурм, командний дух та атмосфера боротьби, андреналін та вибух емоцій характерні для цього формату.

Змагання, турніри, спартакіадирізноманітні активні програми, засновані на популярних видах спорту від футболу/волейболу/пейнтболу до масових історичних битв, спрямованих в першу чергу на командну взаємодію при вирішенні цікавих спортивних завдань. Цей формат можна зробити корпоративною традицією, проводити регулярно, команді переможцю вручати трофей, що буде перехідним.

Марафон, челендж -  випробування можливостей на підготовлених нами дистанціях, маршрутах, або виконуючи певну програму за зазначений час. Готові спробувати на що здатні? Kинути виклик та поставити «корпоративний рекорд»? Як на рахунок танцювального марафону, веломарафону, пробігу,  TRX або кроссфіт челенжу? Під час карантинних обмежень ми підготували новий формат - корпоративний челендж.

Водні змагання –  водні види спорту такі як плавання, водне поло, SUP-бордінг включаємо для різноманітності в загальну гру, як один із її елементів/етапів. Сплав катамаранах, каяках, каное, байдарках та гонки на яхтах практикуємо окремим форматом водних змагань.

Фітнес пікнік з майстер класами можемо присвятити одній темі або зробити мікс за Вашим бажанням:  йога, work out, зумба, латина або Ваш варіант. В програмі: тренування в командах на свіжому повітрі, майстер класи від профі та командні ігри. Після основної активної тімбілдінгової частини, активний відпочинок, і у нас є 1001 варіант, як можна це зробити - слеклайн, бадмінтон, фрісбі, волейбол, риболовля, запуск повітряних зміїв, скелелазіння на штучних трасах ... Фрукти, овочі, BBQ - ми приготуємо корисне і смачне меню для корпоративного фітнес пікніка.

ВИБРАЛИ ПРОГРАМУ ТА ХОЧЕТЕ ВІДПРАВИТИ ЗАПИТ?

Так, хочу!

Фітнес пікнік

Скільки триває і де можна проводити
активний тімбілдінг

Програми активного тімбілдінга можуть тривати як 2 -4 години так і декілька днів. Місце проведення - на природі. Ми запропонуємо оптимальний варіант під Ваші побажання та Ваш бюджет, враховуючи мету, задачі заходу, попередній досвід в проведені схожих заходів, кількість учасників, їх інтереси та рівень фізичних можливостей.

Алкоголь на активному тімбілдінгу- бути чи не бути

Усі ми розуміємо, що спорт та алкоголь поєднувати небезпечно для здоров’я. І якщо Ваш колектив не зрозуміє безалкогольний захід та Ви не готові проводити такі сміливі експерименти, ми рекомендуємо утриматись від алкоголю напередодні, до і під час проведення активної програми. Це однозначно підвищить якість отриманих від програми вражень. Ми перевіряли)

Три причини,
чому організацію активного тімбілдінгу
слід довірити нам

  1. Запропонуємо ефективну програму активного тімбілдінгу під Ваш запит - більше 15 років в організації саме активних тімбілдінгів для колективів від 10 до 350 + учасників.
  2. Підберемо відповідну локацію під програму, Ваші побажання та Ваш бюджет – на природі, в Києві, під Києвом, в Україні
  3. Ми знаємо, ЯК організувати цікаву програму під Ваш колектив - програма активного тімбілдінгу створюється нами індивідуально під Ваш запит. Ми готуємо детальний таймінг гри, підбираємо реквізит, задіюємо найкращих тренерів, інструкторів, коучів, модераторів, ведучих, акторів. І хоч у нас в базі їх більше 2000, для Вашого тімбілдінгу ми запропонуємо не тільки найліпші варіанти, а згуртуємо справжню команду лідерів-коучів, що підтримає, надихне на нові корпоративні рекорди Ваших колег. Виконання випробувань в рамках програми активного тімбілдінгу для Вашої компанії ми організуємо, як яскравий, динамічний процес в режимі такого собі корпоративного реаліті шоу. За його створенням, підготовкою і реалізацією стоїть серйозна професійна робота нашої агенції. Можна сказати, що у нас в режимі реального часу проходить паралельно свій тімбілдінг. «Мені стали щоночі снитись кольорові сни» - такі відгуки ми чуємо від учасників нашої активної програми і нас це надихає)

Івент агенція «Барви» має усі можливості для організацію дійсно ефективного активного тімбілдінгу «під ключ» під Вашу компанію. Надайте нам інформацію про Ваш захід при зустрічі чи за телефоном +38 067 230 73 43 (моб/Viber / WhatsApp/ Telegram)  і ми підготуємо оптимальну пропозицію для Вас: програму та орієнтовний детальний бюджет.

Корпоративний тімбілдінг

 

Приклад Активного тімбілдінгу

Тімбідлінг організація

Активний тімбілдінг "Ігри Патріотів Ренесанс"

Тимбилдинг на природе

Активно-творчий тімбілдінг "Ігри Героів"

ХОЧЕТЕ ЗАМОВИТИ ПРОГРАМУ чи з"явились запитання?

Так, хочу!