Barvy Event
Наповнюємо життя яскравими подіями
Наповнюємо життя яскравими подіями
День народження
натисніть сюди
День народження
Дитяче свято
натисніть сюди
Дитяче свято
Випускний
натисніть сюди
Випускний
Емоційні подарунки
натисніть сюди
Емоційні подарунки

ВІТАЄМО Вас на нашому сайті!

Давайте знайомитись :)

Вже 16 років наша творча команда створює свята для дорослих та дітей. В 2002 ми починали свою професійну діяльність з організації концертів і на перших сімейних святах у стилі «блакитних вогників» дивували Гостей виступами зірок.

Сучасне свято від «Барви» виглядає, як емоційна концептуальна подія, ідею якої ми відтворюємо в усіх складових заходу. Запрошення, місце проведення, декор, Ведучий, артисти, інтерактивна програма, візуальний та музичний контент, частування, зовнішній вигляд усіх учасників - усі елементи свята ми поєднуємо в одну унікальну концепцію. Наша задача вирвати Вас та Ваших Гостей зі звичайних буднів, "переключити", занурити в особливу атмосферу, щоб Ви пережили та відчули створену нами історію, як реальну.

Наша місія:
    Наповнюємо життя
    дорослих і дітей
    яскравими подіями

«БАРВИ» В ЦИФРАХ

наш секретний інгредієнт Х: Ми любимо свою роботу і з захопленням створюємо кожну нову подію
Як ми готуємо проект
від ідеї до реалізації
крок 1

Зустріч - знайомство

Знайомимся.
Дізнаємось інформацію про майбутнє свято та Ваші побажання. 

крок 2

Вибір ідеї

Подаємо дві-три ідеї на вибір. Під обрану ідею розробляємо унікальну концепцію свята

крок 3

Місце проведення

Підбираємо оптимальний варіант локації, яка відповідає Вашим побажанням та підходить під концепцію свята: ресторан, заміський клуб, готельний комплекс чи нестандартну локацію – шоу рум, виставковий центр, музей, дах, ангар і т.д., і т.п.

крок 4

Бюджет

готуємо орієнтовний детальний бюджет, що обговорюється, узгоджується та підписується обома сторонами

крок 5

Відтворюємо у візуалізуальній частині ідею свята

продумуємо зовнішній вигляд заходу в єдиній концепції, пропонуємо рішення по декору під вибрану локацію, поліграфію, банери, фотозону, сувенірну продукцію, призи та подарунки, сервірування та подачу частування 

крок 6

Авторська програма - емоційна та інтерактивна

створюємо програму під ідею заходу, підбираємо учасників: Ведучих, музикантів, танцівників, артистів оригінального жанру, готуємо номери, майстер класи та інтерактиви, запрошуємо зіркових гостей. Прописуємо детальний сценарний план заходу

крок 7

Організація та координація

Готуємо усе, що відобразили в бюджеті та програмі. Процес контролюється нами на усіх етапах і тому весь проект буде підготовлений нашою командою вчасно, якісно та в повному обсязі. За Вашим власним бажанням можемо Вас залучити до процесу підготовки для узгодження деталей, макетів, тощо.
В день проведення заходу ми з'являємося першими на локації і залишаємо її після демонтажу технічного забезпечення та декорацій останніми.

фінал

Після проектні роботи

фото та відео ролик про захід Ви отримаєте в обіцяний нами термін.

Ми не виконуємо свою місію, а живемо нею – НАПОВНЮЄМО ЖИТТЯ ЯСКРАВИМИ ПОДІЯМИ

Працюючи з нами Ви приймаєте активну участь в нашій благодійній програмі. З 15.02.2011 1% гонорару від своїх проектів ми виділяємо на благодійність, надаючи адресну допомогу хворим дітям, малозабезпеченим багатодітним сім’ям з малолітніми дітьми та літнім людям. Разом з Вами ми робимо світ навколо трохи добрішим та щасливішим.

Що про нас говорять наші Клієнти
Чертков Юрій

Чертков Юрій
Фармацевтична фірма Дарниця

ЗАТ "Фармацевтична фірма "Дарниця" дякує компанії "Барви" за організацію і проведення ряду
цікавих та захоплюючих заходів протягом року, котрі ви для нас придумали, організували та провели:
- Чотириденна виїзна конференція для співробітників, де ви «під ключ» організували ділову частину заходу вдень та придумали цікаві івенти на вечірні заходи.
- Організація корпоративного Нового Року для Топ менеджерів компанії
- Організація корпоративного Нового року для співробітників компанії.
Блискучі, веселі і цікаві тематичні корпоративні вечірки були підготовлені і реалізовані на високому професійному рівні завдяки співробітникам компанії "Барви", які брали безпосередню участь в організації заходів і проявили гнучкість, винахідливість і оперативність в ухваленні рішень і вирішенні складних задач.

Постернак Оксана

Постернак Оксана
Група компаній «Венбест»

"БАРВИ" - ВИ НАЙКРАЩІ!
Вже багато років ви не втомлюєтесь радувати нас своїми оригінальними та креативними ідеями, а кожне свято організоване вами, дійсно без перебільшення можна назвати святом мрії.
Завдяки професіоналізму, креативності і злагодженій роботі вашої дружної команди всі наші свята вражають незвичайною та неповторною атмосферою, і виходять яскравими, якісними, незвичайними, веселими і такими, що запам'ятовується на весь рік, а теплі спогади зігрівають до наступного свята.

Гончаренко Яна

Гончаренко Яна
Компанія «Аерок»

Звернувшись в компанію Барви ми отримали повний спектр послуг, що був необхідний для організації ділового заходу на 150 чоловік. Все було виконано бездоганно – швидко, якісно та ефективно! Слід зазначити, що термін на організацію заходу був мінімальним! Ваш колектив працює на результат і згуртований, як один механізм. Я отримала величезне задоволення від роботи з вами, гості також задоволені.

Спасібко Олександр

Спасібко Олександр
Компанія «Ярославів Вал»

Наша компанія висловлює вам щиру подяку за неординарну організацію літніх та зимових розважальних заходів. Сучасний підхід, винахідливість, професіоналізм, вишуканий та іскрометний гумор і уміння знайти правильний підхід до будь якої аудиторії – без сумніву виділяє вашу компанію серед конкурентів.
Концепції та оригінальні тематики нікого не лишають байдужими.
Бажаємо вашій компанії процвітання, стабільності та успіху.
Ми задоволені співробітництвом та надіємось на подальшу співпрацю.

Банк Надра

Банк Надра
помічник віце президента

Ваша компанія бездоганно та оперативно організувала для КБ «Надра» корпоративні заходи на честь святкування Дня банкіра та Нового року.
З цього приводу хочемо висловити свою вдячність, та побажати успіху і процвітання у вашій нелегкій справі.
Завдяки креативному підходу вам вдалось створити дружню та доброзичливу атмосферу. Свято, що ви нам подарували, нас дуже приємно вразило і ми надіємось на подальшу плідну співпрацю.

Гінтовт Олена

Гінтовт Олена
Valars Group Ukraine

Ми хочемо подякувати вашій агенції за організацію новорічного корпоративу для нашої компанії.
Ви підкорили нас індивідуальним підходом до організації, врахували і творчо реалізували всі наші побажання, створили атмосферу незабутнього свята, яке надовго залишиться в наших серцях.
Бажаємо вам подальшого процвітання, творчих успіхів та цікавих проектів.

Самогулов Андрій

Самогулов Андрій
SIBIS

Дякуємо вам, за організацію літнього корпоративного тімбілдінгу для нашої компанії. Оригінальна програма розкомплексувала, створила невимушену, дружню атмосферу і ще більше об'єднала наш колектив.
Про обслуговування і говорити нічого – на столах все само швиденько з'явилось і зникло. Але найважливіший показник – весело було всім без виключення.
Атмосфера була настільки невимушена, що люди позабували про свої посади і розважались на повну. Тепер часто передивляємось фото і з усмішкою згадуємо той день.

Мечев Володимир

Мечев Володимир
Компанія «Мастербуд»

Ваша компанія успішно організувала ювілей компанії «Мастербуд». Завдяки співробітникам вашої компанії, котрі володіють творчим мисленням, професіоналізмом та креативним підходом наше свято пройшло на високому рівні.
Ми з задоволенням рекомендуємо Компанію «Барви» компаніям, що шукають не просто виконавців, а ефективних та творчих професіоналів, які чудово розуміють поставлені перед ними задачі та вміють знайти і запропонувати ефективні рішення для їх реалізації за будь який бюджет. Вам залишається лише обрати та насолоджуватись чудовим святом. Надіємось на нові чудові проекти та бажаємо вам натхнення і процвітання!

Брагінська Антоніна

Брагінська Антоніна
Компанія «Віло Україна»

Наша компанія дякує вам за організацію заходу з нагоди офіційного відкриття офісно-складського приміщення «ВІЛО Україна» та з нагоди святкування новорічного корпоративу для співробітників.
В процесі організації відкриття ви запропонували та втілили вдалий формат заходу, розробили та організували логістику, підготували програму пропрацьовану до дрібниць, яка якнайкраще втілила всі наші побажання та реалізувала цілі і завдання.
Все пройшло дуже вдало на високому професійному рівні. Керівництво нашої компанії, гості та партнери високо оцінили та залишились задоволені результатом. Дякуємо за роботу.

Павловська Анна

Павловська Анна
Компанія «Кий Авто»

Наша Компанія ООО «Фірма «Кий Авто» хоче подякувати компанії барви за багаторічну співпрацю в галузі організації ділових і корпоративних заходів для нас. Ви організовували для нас тест драйви для клієнтів компанії, новорічні корпоративи для співробітників, новорічні дитячі свята, та інше. Всі заходи були організовані на високому професійному рівні. Ваш персонал та співробітники приємно вразили креативом та уважністю до деталей.
Дякуємо та надіємось на подальшу співпрацю.

Хочете дізнатись,
яким може бути Ваш захід?

відправте заявку

Над чим ми зараз працюємо

слідкуйте за нами

Instagram Facebook