Barvy Event

Популярні питання про організацію сімейних свят

Що таке івент?
чому організацію свята замовляють в івент агенції?

Івент  в перекладі з  англійської «event»  означає - подія, захід.  Ще пару років тому івентом називали переважно масові заходи, концерти, фестивалі. Зараз слово "івент" вживають, як синонім до слів " захід ", " подія ", " свято ". Вечірка, випускний, день народження, ювілей, дитяче свято, як і корпоративи, події для бізнесу, маркетингові події– всі ці заходи вже називають модним словом «івент».  Організацію івентів замовляють в івент агенції.  

Що таке івент агенція? Івент агенція ( англ.event agency) організовує події  під замовлення і фінансування Клієнтів. Організація красивого, якісного, концептуального заходу – велика робота та відповідальність. Тому краще не ризикувати своїм настроєм, а доручити організацію свого свята досвідченій івент агенції.

Cкільки часу потрібно для організації свята,
коли краще звертатись?

В середньому, на організацію свята йде від одного до трьох місяців. За 16 років роботи нашої агенції найдовший термін з нашої практики був рік. Пара звернулась для організації весілля. Найкоротший термін організації свята склав один робочий день – організували програму «під ключ» для дорослих та дітей. Клієнтом була сім’я, членам родини якої наша агенція створювала свята на протязі 5 років. До речі, ми не повторюємось і не працюємо по «шаблону», бо кожне свято, яке ми створюємо   – це нова концепція, нова програма, нові артисти, майстер класи та розваги.  

Коли краще звертатись в Вашому випадку? Наша рекомендація – не гайте часу і одразу після прочитання цього речення нажимайте на «Замовити дзвінок». Ми обговоримо, яким може бути Ваше свято.

Замовити дзвінок
 

 Що в нас можна замовити і як ми працюємо?

Наша івент агенція організовує заходи «під ключ» для дорослих та дітей вже більше 16-ти років. Ви можете у нас замовити «свято під ключ», або, якщо у Вас вже є місце проведення, «програму під ключ». Очима наших Клієнтів процес організації виглядає ось так.

Процес організації приватних свят

Для створення дійсно яскравого свята для Вас наша команда працює  стільки часу скільки потрібно для досягнення результату. Своїх клієнтів ми залучаємо до процесу організації за їх бажанням, попередньо визначивши, що саме хоче схвалити Клієнт та в чому прийняти участь.

Ми маємо усі ресурси, та усіх спеціалістів для вирішення будь якого питання. Так як багатьом Клієнтам цікаво, як саме ми створюємо захід, ми запрошуємо Вас «за лаштунки» і пройдемося по основних ключових моментах :

 


Скільки коштує організувати свято -
день народження, ювілей, весілля …?

Люди різні, бажання та бюджети свят над якими ми працюємо теж різні. Ми створюємо свої заходи індивідуально «під ключ», під кожного свого Клієнта. Можемо лише спробувати зорієнтувати Вас - організувати програму «під ключ» дитячого дня народження ми беремось з бюджетом від 60 000 грн., дорослого дня народження від 100 000 грн. Програми весілля «під ключ» починаються від 200 тис. грн.

Оцінити моє свято
 

Скільки коштують наші послуги?

Заходи, які ми створюємо не назвеш простими з організаційної точки зору. Для того, щоб створити яскраве свято с унікальною атмосферою, від якого будуть в захваті і Ви, і Ваші Гості потрібно мати достатній професійний рівень та досвід в організації подібних заходів, добре розбиратись в сучасних трендах, в режисурі заходів, в культурі, в музиці, кіномистецтві, в декорі, в ресторанах та альтернативних місцях проведення, в артистах, акторах, Ведучих … в величезної кількості речей… Це колосальна робота та величезна відповідальність і саме тому вартість наших послуг залежить від обсягу нашої роботи і складає  10 % від загального бюджету заходу.

 

Які у вас є артисти, ведучі?

В нашій базі понад 5000 найкращих Ведучих, артистів, акторів з України, країн колишнього СНГ, Європи та представників інших країн світу. Ми підберемо під Ваше свято найоптимальніші варіанти: під ідею, задачі заходу, програму, Ваші побажання та Ваш бюджет.

 

Чи можна запросити свого Ведучого,
фотографа, декоратора?

Все, що ми Вам пропонуємо перевірено нами на якість і процес контролюється нами від початку  до реалізації. У нас високі вимоги до себе та до кожного, хто працює з нами – лише так ми створюємо дійсно яскраві та цікаві проекти. Тільки працюючи «під ключ» ми несемо відповідальність за результат.

 

Чому ми пропонуємо особистого організатора?

Дуже зручно, коли в незалежності від кількості людей, які працюють над організацією Вашого свята, Ви ведете переговори лише з ОДНІЄЮ людиною – організатором (координатором) Вашого свята. Це приємний в спілкуванні, з більше ніж 10 літнім досвідом  роботи в організації різних за масштабом та форматом івентів спеціаліст, який знає усі деталі підготовки Вашого заходу - та звітуватиме Вам в зручному для Вас режимі і так часто, як Вам буде потрібно.

 Не ризикуйте своїм настроєм, звертайтесь до нас просто зараз