Barvy Event

Онлайн івент –
корисна подія від BARVY


Онлайн презентація, онлайн церемонія нагородження, онлайн конференція, семінар або лекція, онлайн вечірка, онлайн корпоратив, онлайн тімбілдінг, онлайн шоу, концерт або фестиваль, онлайн спортивна подія. Організуємо корисну та яскраву івент подію. змінимо ваше уявлення про онлайн івент

2020 рік був роком експериментів та «переїзду» офлайн івентів в онлайн. За цей рік онлайн івенти пройшли еволюцію від простої трансляції до живих інтерактивних онлайн подій. З березня 2020 офлайн події продовжують переносити з кварталу в квартал в очікуванні кращих часів. В цей же самий час онлайн івенти проводять, бо це хоч і вимушений формат, але корисний, ефективний, сучасний інструмент. І як будь яким інструментом ним просто потрібно правильно користуватись. І тоді Ви отримаєте відмінний результат.

Чому замовляють онлайн івент

Приведемо лише декілька аргументів, чому замовляють онлайн івенти. Це єдина безпечна альтернатива офлайн івентам на сьогодні та можливість об’єднати, згуртувати усіх учасників, які знаходяться на різних локаціях, в різних містах, країнах, континентах. В дозволеній формі проведення на віртуальних івентах збирають і розширюють потрібну аудиторію, без обмежень в кількості і в географії. Для учасників зручно спілкуватись, навчатись, переживати емоційний досвід, бо все, що потрібно з їх сторони -  інтернет, ноутбук-телефон та в зазначений час просто клікнути на лінк.

Онлайн корпоратив у форматі ток шоу

Три основні «підводні камені» онлайну

Простий перенос офлайн проєкту в онлайн не працює, створити корисний та цікавий онлайн івент не так просто, як здається на перший погляд.
По перше: «режим телевізора» нудний та втомлює, учасникам важко всидіти на одному місці, дивитись на «балакаючу голову» або статичну картинку навіть 15 хвилин підряд.
По друге: практика участі в будь якому онлайні в більшості випадків зводиться до того, що захід дивляться та слухають фоном. Учасники-глядачі стають «слухачами», розуміючи, що їх нічого не спитають, дозволяють собі не включатись і паралельно працюють, «висять» в соц.мережах або відволікаються на домашні справи чи телефон. 
По третє: є помилкове сприйняття онлайн івенту, як легшого формату для організації, ніж офлайн. І те, що гості / учасники не збираються фізично разом, він ніби має коштувати дешевше. Організація якісних онлайн заходів потребує інших навиків, знань, вона більше схожа на випуск телевізійного прямого ефіру, ніж організацію офлайн івенту. Підготовка потребує багато часу, репетицій, так як віртуальний івент проходить «наживо». Коштує корисний та інтерактивний віртуальний івент на рівні або більше якісного офлайн івенту і організацію варто довірити професійній команді. А організовувати онлайн івент потрібно так, щоб на нього захотіли потрапити і після закінчення карантину.

Онлайн івент у форматі шоу Онлайн івент у форматі ток шоу

Які різновиди онлайн івентів
можна в нас замовити

В онлайні можна провести івенти ділового, освітнього, розважального напрямку. Перевести з офлайну в онлайн можна презентацію, церемонію нагородження, конференцію, семінар або лекцію, тематичну вечірку, креативний тімбілдінг, концерт, фестиваль, спортивну подію. Онлайн подію можемо організувати, як ВІРТУАЛЬНИЙ ІВЕНТ з аудиторією виключно онлайн або ГІБРИДНИЙ ІВЕНТ з дозволеною кількістю гостей офлайн та прямою трансляцією для основної онлайн аудиторії.

Де знімаємо, куди транслюємо,
скільки триває онлайн івент

Знімаємо на професійних студіях або організуємо студійну історію на виїзді у Вас в офісі або на будь якій локації, яку підберете Ви або ми для зйомки. Простір для зйомки ми підготуємо так, щоб виділити Ваш контент. З першого погляду учасник має зрозуміти, куди він потрапив та про що Ваша подія. Для отримання красивої яскравої та контрастної картинки в кадрі, під програму та геометрію локації, запропонуємо оптимальну схему розміщення світла, екранів, камер, звукового та сценічного обладнання. 

Подію транслюємо в Ютуб, Фейсбук, Zoom, Microsoft Teams або на платформу з потрібним функціоналом, яку створимо спеціально під івент. Гості віртуального івенту заходять просто за лінком. 
Тривалість онлайн івенту одна або кілька годин, з програмою на один або декілька днів.  В онлайні відчуття часу інакші, ніж в офлайні. Наприклад, якщо офлайн корпоративи ми організовували на 6 годин, то онлайн корпоративи проводимо на 2-4 години.

 

Онлайн бізнес івент

Як ми організовуємо корисний онлайн івент,
та як робимо його живим

Створюємо красиву картинку в ефірі. Головна наша задача підтримати цікавість учасників протягом усієї тривалості трансляції. Одна справа створити якісний контент, друга – потрібно його професійно зняти, змонтувати і випустити в «прямий ефір». Для красивої картинки ми ведемо стрім зі студії, стаціонарної чи виїзної, яку оформляємо під наш івент. Виставляємо освітлення, екрани, звук. Наші оператори оптимальною кількістю камер знімають те, що відбувається, режисер монтажу збирає, добавляє ефірну графіку, яку ми попередньо готуємо під івент, монтує картинку в реальному часі. В результаті учасники глядачі бачать красивий ефір «наживо» з музичним оформленням та якісним звуком.

Будуємо динамічну збалансовану програму, щоб втримати увагу учасників. В сценарії онлайн івенту ми витримуємо баланс між емоційними, фізичними та соціальними аспектами. В програмі виділяємо достатньо часу на підключення до ефіру, знайомства Ведучого з учасниками та спілкування учасників один з одним. Для динаміки чергуємо блоки з інтерактивами, майстеркласами, руханками, виступами артистів, іншими цікавими рубриками. Між блоками робимо перерви, щоб учасники змогли «видихнути».

Організовуємо співучасть з учасниками через івент бокси. Завчасно відправляємо кожному учаснику набори - бокси з напоями, їжею, подарунками та реквізитом для майстер класів. Бокси можемо також доповнити одягом:  брендованими футболками, піжамами, халатами і т.д., і т.п. або в запрошеннях заявити спільний дрес код.

Додаємо більше комунікації. На великому екрані учасники дивляться основну трансляцію. А з телефону в загальному чаті, створеному нами, наприклад в телеграмі, задають питання, спілкуються, приймають участь в голосуванні. Чат проєкту - це зона нетворкігу, такі собі «кулуари» і це ще один із інструментів на онлайн заході, який робить його живим. Чат, як ком’юніті, що живе своїм життям до, під час та після ефіру, тому ми його виносимо за межі платформи на яку транслюємо захід. І ще окремий чат це зручно, якщо трансляція івенту відбувається одночасно на декілька платформ, наприклад в ютуб та в фейсбук.

Онлайн конференція, онлайн семінар Онлайн бізнес конференція

 Давайте обговоримо, яким може бути Ваш онлайн івент

У нас є усі можливості для проведення корисного та цікавого онлайн івенту під ключ. Надішліть запит листом на Alesya Kholodova або зв’яжіться з нами і отримайте безкоштовну консультацію мob/ Viber/ WhatsApp/ Telegram +38 067 230 73 43 

Що таке онлайн івент та як він виглядає у нас 

 За 49 секунд на відео ми дамо Вам уявлення про он лайн івент.

Відеокоментар "Подробицям тижня", випуск за 20.11.2020