Barvy Event

Team building від Барви –
створюємо dream team

Зібратися разом – це початок,
Триматися разом – це прогрес, 
Працювати разом – це успіх.
Генрі Форд

За сучасними історіями успіху в бізнесі, в науці, у спорті та в політиці Ви завжди виявите відмінну роботу команди – людей, які натхненно та пристрасно працювали разом для втілення однієї мети. Не має значення в якій сфері працює Ваша компанія, яке завдання чи проект кидає виклик вашому колективу. Секрет успішної командної роботи в простих речах - довіра, наполеглива праця, вдячність, гнучкість, творчість та почуття захопленості. Усе це підвищує фокусування на меті, що має бути загальною для команди і примножує шанси на успішне її досягнення.

Хороша новина в тому, що командними гравцями не народжуються, ними стають. Потрібно просто робити свою роботу добре і робити її разом. Кожного дня. Робота в команді – це навик, звичка, манера поведінки, яка створюється багаторазовим повторенням та закріплюється регулярним контролем.Примусити людей до співпраці не можливо. Вони можуть працювати в одному офісі або виконувати свої обов'язки на своїх робочих місцях, але якщо вони не зацікавлені в спільній справі і на емоційному рівні «не включаються» – діла не буде.

Формуємо командний дух та
розвиваємо корпоративну культуру

Командний дух не формується лише на робочому місці, з 9:00 - 18.00, в робочі дні з понеділка по п’ятницю. Одним із ефективних інструментів - є тімбілдінг.

Що ми пропонуємо на наших тімбілдінгових програмах:

 

Програма тімбілдінга. Що обрати?

«Нам потрібен тімбілдінг, що Ви можете запронувати?» - топ перших популярних питань Клієнтів.

У нас зустрічні питання: Яка мета та які завдання Ви ставите перед тімбілдінгом? Хто є учасниками, вік, їх кількість? Попередній Ваш досвід в проведенні та які отримані результати? ... ... .

Звичайно, що правильних/ однакових відповідей не існує, тому і універсальних рішень в командостворенні немає. Формат, ідею, програму та механіку командної тематичної гри ми підбираємо індивідуально під кожного Клієнта, під корпоративну культуру Компанії. Розглянемо на прикладах.

У компанії «Люди Ікс»* культура заснована на конкурентності, напорі, здоровій амбітності, відповідним буде і той командний дух, який ця компанія хоче розвивати і підтримувати у своїх працівників. Формат активного/спортивного змагання з визначення команди – переможця.

Ці змагання рекомендуємо зробити традиційними, а кубок перехідним.

 

Kомпанії «Будуємо усе»* бракує емоційності, люди роз'єднані та безініціативні – пропонуємо активну гру з елементами екстріму, щоб співробітники «Будуємо все» відчули колективний емоційний вибух.

Вибираємо формат, де впоратись самому просто неможливо, щоб переваги роботи в команді не тільки усвідомились, а й відчулись на фізичному рівні. Змінюємо і самі способи спілкування між учасниками.

В офісі люди будують відносини за принципом «начальник - підлеглий» і говорять між собою на певній фізичній дистанції, а на тімбілдінгу вони опиняються в одному човні, веслуючи на рафті чи матросами на яхті в парусній регаті. Спрацьовує ефект співпраці «пліч-о-пліч» і в результаті відчуття довіри і взаємної підтримки переноситься і на робочі відносини. До того ж будь-які випробування допомагають виявити лідерські тенденції.

Якщо колектив бачить, що керівник - лідер не тільки в бізнесі, але і в неформальній ситуації, довіра до нього зростає.

 

У колективі «Банк на Подолі»* бояться висловити свої ідеї і обговорити їх в групі - у наших креативних форматах тімбілдінгів є можливість виразити свою особистість та «висловитись» кожному.

«Компанія Пікчерз не представляє» на що можуть здатні Ваші співробітники під керівництвом професійних режисерів, які допоможуть зняти творчим командам справжні блок бастери про компанію в популярних жанрах фентезі, екшн, кліп, рекламний ролик...

У кожного своя роль і сховатись за плечі колеги не вийде, та й не захочеться.

* Усі назви компаній придумано для прикладу - все подібності з реальним бізнесом випадкові.

Підібрати програму

Популярні тімбілдінгові програми

Активний

Креативний

Корпоративна Регата

Корпоративна Риболовля

Підібрати програму

Місце проведення тімбілдінга

А які будуть побажання? Ми акредитовані на усіх відомих ресторанах та локаціях в Києві, під Києвом і по Україні та в постійному пошуку нових. Під кожен формат тімбілдінгу у нас є багато цікавих варіантів. Озвучте Ваші критерії і ми підберемо три оптимальні локації.

Скільки коштує тімбілдінг?

При організації тімбілдінга ми створюємо індивідуальний продукт, тому єдиної відповіді чи прайсу з цінами просто не існує. Але можемо спробувати зорієнтувати Вас взявши за приклад нашу популярну програму тімбілдінгової гри «Ігри патріотів». Вхідні дані: компанія має колектив 50 осіб, жінок 60% , чоловіків 40%, вік 25-40, час проведення з 12:00-20:00.

На фото програма «Ігри патріотів»
виглядає ось так

Teambuilding 1
Teambuilding 2
Teambuilding 3
Teambuilding 4
Teambuilding 5

Цю програму можна проводити від 20 до 350 осіб. В залежності від кількості людей, можливості локації, Ваших побажань та бюджету її можна трансформувати і проводити в лайт, середньому так і ВІП варіанті.

 

Приклад активного тімбілдінгу

Игры Героев

Ігри Героїв Дальнобой

Тимбилдинг

Активний тімбілдінг "Ігри Патріотів"