Barvy Event

Family Day від Барви

Сімейні тематичні фестивалі, пікніки, спортивні змагання для родин співробітників, клієнтів, партнерів компанії- створюємо корпоративне по справжньому сімейне свято

Сучасна людина не бажає робити вибір між роботою та особистим життя, а прагне дотримуватись комфортного для себе work-life balance і вранці із задоволенням йти на роботу, а ввечері з радістю повертатись додому. Все більше українських компаній усвідомлюючи вплив цієї сучасної тенденції на мотивацію персоналу, сприймають сімейні цінності  і впроваджують філософію family-friendly. Бізнес активно працює з сім'ями співробітників, залучає їх до корпоративного життя, проводить спільні сімейні корпоративні заходи.

Фемелі дей - популярне корпоративне сімейне свято, яке проводять на день народження фірми, в день професійного свята, 15 травня на міжнародний День сім’ї, в День захисту дітей 1 червня, для жіночого колективу на День матері, для чоловічого на День батька. Формат і місце проведення підбираємо під кількість гостей, ідею заходу та Ваші побажання.

Фемели дей

Чому проведення корпоративних сімейних свят
вигідно для Компаній

 

Які програми та формати фемелі дей ми організовуємо

Сімейні тематичні фестивалі 

Рекомендуємо для середніх та великих колективів з кількістю очікуваних гостей 200, 500, 1000 +   Ідеєю для фестивалю може бути що завгодно – діяльність або продукція компанії або культура улюбленої країни світу, музичне, гастрономічне, театральне, естрадне, циркове, кіно –мистецтво. Придумаємо нову тему для Вашого корпоративного сімейного фестивалю або відтворимо аналог відомого світового фесту – у світі їх  проводиться величезна кількість. Як на рахунок Фестивалю дегустації Food and Wine Classic в Колорадо або фестивалю повітряних зміїв в Китаї, водний фестиваль в Тайланді чи Пісочний в Техасі? Створимо логотип сімейного фесту під вибрану концепцію і використаємо його в оформленні місця проведення на запрошеннях, банерах, фотозонах, сувенірній продукції, на одязі персоналу. Місце проведення розділимо на зони, їх відмітимо інформаційними табличками та навігацією: дитячі зони, розважальні локації для дорослих, зони відпочинку, зони частування, санітарні та технічні зони і головний майданчик сімейного фестивалю – це сцена, на якій відбуваються всі найважливіші події. Пропишемо детальний таймінг, який відображає час роботи кожної зони і головного майданчику. Усю програму сімейного фестивалю відтворимо в стилістиці загальної концепції, щоб кожен гість відчув унікальну атмосферу сімейного корпоративного фестивалю.

Пікніки

Для корпоративного сімейного відпочинку на відкритому повітрі в місцях з красивими пейзажами в парках, садах, на березі озера, річки, на пляжі або в лісі. Підходить для будь якої кількості Гостей. Для пікніка можемо придумати ідею, стиль або не прив’язувати до концепції взагалі і під Ваші побажання та фінансові можливості запропонувати цікаву програму для спокійного дозвілля корпоративною родиною у стилі релах. Розваги можуть бути ігрового, спортивного, настільного характеру.  На території розмістимо майстер-класи, які користуються популярністю не тільки у дітей, але і дорослих:  кулінарні, музичні, художні заняття та творчі майстерні. Організуємо дитячий майданчик з батутами, надувними атракціонами, дитячим ляльковим театром та програмою з аніматорами. Для малюків запросимо бебісітерів. У безпосередній близькості від дитячих розваг розмістимо частування для малюків: станції  з морозивом, сендвічами, солодощами і попкорном.

Спортивна зона для сімейних змагань, уроків йоги, танцювальних майстер класів. Відпочити за книгою або просто полежати можна в лаунж зоні з м'якими пуфами та гамаками. Якщо територія дозволить, передбачимо прокат різних засобів пересування на суші: велосипеди, сігвеї, квардоцикли. Або прокат на воді: катання на катамаранах, гідроскутері, банані, таблетці, SUP.

Спортивні сімейні змагання

Веселі дружні команді ігри естафетного характеру або формату квест, в яких приймають участь сімейні команди. Команди проходять серію етапів на кмітливість, фізичні можливості, почуття гумору та вміння працювати в команді. Програму змагань та механіку проведення розробляємо під кількість команд, побажання Клієнта та можливості місця проведення. Форму для команд та нагородну атрибутику виготовимо під захід і на церемонії нагородження переможці та учасники отримають спортивні призи, медалі та дипломи. 

Вибрали програму та хочете відправити запит?

Так, хочу!

Розваги на фемелі дей

Частування на Фемелі дей

У нас є усі ресурси, щоб організувати «ресторан» в будь якому місці, приготувати смачну іжу та  забезпечити високим сервісом  будь яку кількість Гостей. Для фемелі дей найпопулярніший формат– шведський стіл, а бажане меню – барбекю. Для дітей ми пропонуємо спеціальне дитяче меню. На вибраному місці проведення продумуємо розміщення так, щоб уникнути черг та забезпечити в необхідній кількості фуд зони, зони з дитячим харчуванням, напоями та зони барбекю.

Частування на корпоранивному пікніку

Безпека на заході

Забезпечення охорони та медичний супровід ми пропонуємо при організації кожного свого заходу.  В ідеалі, місце проведення повинно бути огороджене. Визначаємо місце основного входу для гостей, службового входу - для персоналу і технічного в'їзду. Прохід гостей, зазвичай, здійснюється за запрошеннями, після чого кожному учаснику заходу одягаємо контрольний браслет на руку. З урахуванням кількості Гостей та особливостей розташування місця проведення забезпечуємо організацію охорони за індивідуальною схемою або пропонуємо закрити це питання Клієнту за допомогою корпоративної служби безпеки.

Три причини,
чому організацію фемелі дей
слід довірити нам

  1. Маємо досвід організації заходів для дорослих та дітей - більше 16 років в організації подій для корпоративних та приватних клієнтів від 10 до 500 + учасників.
  2. Підберемо відповідну локацію під ідею, Ваші побажання та Ваш бюджет – на природі, в Києві, під Києвом, в Україні
  3. Ми знаємо, ЯК організувати продумане сімейне корпоративне свято на високому рівні- пропозицію ми створюємо індивідуально під Ваш запит. Готуємо концептуальну програму враховуючи вік Гостей, формат, інтереси, Ваші побажання та можливості місця проведення. Пропонуємо найкращих Ведучих, акторів, аніматорів, артистів, інструкторів, музикантів. Пригощаємо смачними якісними стравами, прохолодними та гарячими напоями. Надаємо технічну підтримку (сцена, звук, світло, екрани). Облаштовуємо зручностями місце проведення – меблі, тенти, санітарні та технічні зони. Дбаємо про якісний сімейний відпочинок та безпеку усіх Гостей.

Івент агенція «Барви» має усі можливості для організацію справжнього сімейного корпоративного свята «під ключ» під Вашу компанію. Надайте нам інформацію про Ваш захід при зустрічі чи за телефоном +38 067 230 73 43 (моб/Viber / WhatsApp/ Telegram)  і ми підготуємо оптимальну пропозицію для Вас: програму та орієнтовний детальний бюджет.

Корпоративне сімейне свято