Barvy Event

Популярні питання про організацію заходів для бізнесу

 

Які заходи можна у нас замовити в 2021 році?

Організацію онлайн івентів ділового, освітнього та розважальнього напрямків. Ми переводимо в онлайн формати заходи, які наші клієнти до карантинних обмежень проводили офлайн: конференції, семінари, презентації, корпоративи для партнерів чи співробітників компанії, тімбілдінги, концерти, майстер класи, екскурсії, тематичні вечірки, спортивні змагання. Більше про онлайн івенти, які можна в нас замовити читайте ТУТ

Скільки часу потрібно для організації корпоративу ?

Все залежить від того ЩО саме потрібно організувати, КОЛИ  та як швидко сторона Клієнта готова рухатись, взаємодіючи з нашою творчою командою. В середньому можна говорити, що один – два місяці йде на організацію. В нашій, більше ніж 15 річній практиці, найкоротший термін організації корпоративу «під ключ» склав 5 робочих днів, найдовший – півроку. Плануючи корпоративну подію в сезон новорічних та літніх заходів рекомендуємо розпочинати підготовку якомога раніше – десь за 3-4 місяці.

 

Чому після першого Вашого дзвінка ми
не «висилаємо щось» та не «прикидуємо» бюджет,
а пропонуємо зустріч?

Ми готуємо індивідуальну пропозицію під кожного свого Клієнта, так як у кожної компанії своя ситуації, історія, корпоративна культура, своя мета та задачі, які має вирішити запланований захід.  З нашого досвіду, якщо Вам - представнику компанії, якому довірили займатись організацією, важливий результат, то така зустріч буде корисною і для Вас. Ми з Вами почуємо та обговоримо думки, бачення події з власником / керівником -  з тими, хто виступає ініціатором проведення заходу і буде приймати нашу з Вами роботу. Перевірено нами на практиці – за 45 хвилин на зустрічі:

Отримавши інформацію «з перших уст», ми підготуємо ефективну пропозицію під Вашу компанію - Ви отримаєте концепцію, місце проведення під вибрану Вами ідею та реальний прозорий орієнтовний бюджет.

 

Скільки коштують наші послуги?

Заходи, які ми створюємо не назвеш простими з організаційної точки зору. Для того, щоб створити пропозицію під Вашу компанію та організувати якісний івент для Вашого бізнесу потрібно мати достатній професійний рівень та досвід в організації подібних заходів, добре розбиратись в маркетингу, психології, режисурі заходів, в історії, культурі, музиці, кіномистецтві, в декорі, в локаціях, в артистах, акторах, Ведучих… в величезної кількості речей. Це колосальна робота та величезна відповідальність і саме тому вартість наших послуг залежить від обсягу нашої роботи і складає  10 % від загального бюджету заходу.

 

На чому можна зекономити, організовуючи корпоратив?

Одні компанії економлять «на зірках». Другі на декорі. Треті на артистах.  Для того, щоб це питання не виникало після подачі пропозиції і ми не різали її «по живому», краще одразу визначитись з бюджетом, який плануєте вложити в захід і не боятись назвати його нам. Ми запропонуємо оптимальну пропозицію під Вашу компанію, враховуючи усю надану нам інформацію, Ваші побажання та фінансові можливості. Питання економії не стоятиме, бо ми організуємо якісний корпоратив в рамках озвученого Вами бюджету.

 

Чи можна організувати корпоратив самому,
без  івент агенції?

Організувати корпоратив самому можна) Організовують же адміністратори ресторанів, і окремі Ведучі, і ініціативні співробітники. Питання в іншому, що за корпоратив Вам потрібен?

Якщо подумати, то людина, теоретично, може всьому навчитися і все робити самостійно. Але скажіть відверто, чи є сенс в наш час пекти самому торт вагою 5 кг., якщо Ви не професійний кондитер? Чи візьмете Ви на себе приготування вишуканої вечері на 50 чи 100 Гостей тільки тому, що смачно готуєте домашню їжу? Ці питання можна продовжувати і далі, але правда в тому, що звертаючись до майстрів, Ви отримуєте за певну суму прогнозовано якісний результат.

Створити корисну для бізнесу подію, втілити цілі та задачі, які поставив Клієнт в одному заході – це відповідальна та «ювелірна» робота, для виконання якої потрібна професійна команда івент агенції з достатнім досвідом в організації різних за форматом та масштабом івентів. 

Виділимо лише сім ключових моментів процесу організації успішного заходу нашою агенцією:

Довіряючи нам свій корпоратив, Ви наймаєте на роботу професійну команду з більше ніж 16 річним досвідом роботи в організації заходів. І чи можна порівнювати професійно реалізований івент агенцією концептуальний захід з корпоративом, який організувала одна людина?

Ми пропонуємо не ризикувати своїм настроєм, а одразу звертатись до нас