Barvy Event

Корпоративний челлендж

 

Новий формат із Серії он-лайн активностей з заключним івентом офлайн. скажіть, в чому ви б хотіли собі кинути виклик і ми створимо цікаву програму челенджу для вашого колективу

 

Наше життя в основному - це рутина. Низку однакових днів, тижнів, місяців ми руйнуємо екстраординарними подіями. Відмічаємо календарні та родинні свята, їздимо в подорожі, приймаємо участь в корпоративних подіях, змаганнях,  тімбілдінгах, відпочиваємо на виїздних пікніках.


Так було до карантину. Сам карантин теж можна назвати екстраординарною подією. Це і виклик для кожного з нас, і рутина (бо затягнувся по часу і не відомо коли закінчиться). Хтось вибирає перенести свої події на більш певний час, який хто зна коли настане.
Але життя продовжується. І для тих, хто вибирає не відкладати своє життя «на потім», а шукає спосіб як його наповнити яскравою подією вже, ми підготували новий формат – корпоративний челлендж.

 

Корпоратив -челлендж. Що це?

Це подія-виклик собі, своїм колегами, зовнішнім обставинам, карантину. Ми підготуємо програму для Вашого колективу в якій кожен зможе випробувати себе та позмагатись з колегами на фінальному випробуванні. В основі програми короткі та ефективні завдання. Скажіть, що є для вас викликом та ми придумаємо челлендж для вас, під інтереси, рівень та побажання вашого колективу. Ось, наприклад, чим ми можемо наповнити програму корпоративного челленджу:

Ми співпрацюємо з професійними тренерами, інструкторами, вчителями, художниками, акторами, танцівниками. Приймати участь в челленджі буде цікаво, так як ви вчитиметесь у найкращих. І здивуєтесь, як навіть за короткий час можна досягнути результату.

 

Як буде проходити корпоративний челлендж?

Учасники будуть отримувати завдання он-лайн та виконувати їх в зручний для себе час. Серію он-лайн активностей ми завершимо, як кульмінацією, офф лайн подією на якій проведемо фінальне випробування та відзначимо найкращих.
Тривалість програми:  від 7 днів – 1 місяця
Кожну програму ми створюємо індивідуально, тому врахуємо побажання, можливості та інтереси Вашого колективу, розробимо та запропонуємо оптимальну механіку проведення.

Давайте обговоримо, яким може бути Ваш корпоративний челлендж

Надайте нам інформацію про Ваш захід  за телефоном +38 067 230 73 43 (моб/Viber / WhatsApp/ Telegram)  або при зустрічі і ми підготуємо оптимальну пропозицію для Вас 

Корпоратив челлендж - новий формат івент агенції Барви