Barvy Event
Наповнюємо життя яскравими подіями
Наповнюємо життя яскравими подіями
Корпоративи
натисніть сюди
Корпоративи
Ділові заходи
натисніть сюди
Ділові заходи
Масові заходи
натисніть сюди
Масові заходи

Вітаємо Вас на нашому сайті!

«BARVY» - івент агенція, яка 16 років створює івенти офлайн і онлайн: HR та маркетингові заходи для українських та зарубіжних компаній, приватні свята для дорослих і дітей.

Масштабні корпоративні заходи, атмосферні дні народження, тематичні тімбілдінги і колоритні арт пікніки, веселі дитячі свята та красиві емоційні весілля - з кожним нашим заходом ми ламаємо стереотип «свято = бенкет у ресторані»

Надихає нас світ навколо, сповнений незбагненної краси, дивовижних чудес, неосяжної кількості ще не бачених нами місць та безмежність ще не пережитих нами емоцій.

Більшість людей за буднями цього не помічає, живе похапцем, не задумуючись, не вдаючись у деталі. Кожен день схожий на вчорашній. Люди крутяться, мов на каруселі, і перед очима один і той самий перелік подій - «дім-робота». Так проходять місяці, роки.

А ми віримо, що зупинятись усім нам просто необхідно. У кожного в житті знайдеться місце для яскравих емоцій та яскравих подій.

І поки хтось колекціонує речі, «BARVY» створюють події для тих, хто колекціонує свої враження.

10 фактів, які нас роблять особливими

Наш секретний інгредієнт: Ми любимо свою роботу і з захопленням створюємо кожен новий проект

Наша місія:
    Наповнюємо життя
    людей і компаній
    яскравими подіями

Цінності

BARVY - Якість на першому місті та відповідальність за результат
BARVY - Якість на першому місті та відповідальність за результат

Все, що ми пропонуємо нашим Клієнтам перевірено на якість. Кожен наш проект продуманий нами до дрібниць і процес контролюється від самого початку до реалізації останнього пункту кошторису. Для досягнення виняткового результату ми багато працюємо над собою та у нас високі вимоги, як до себе так до кожного, хто працює з нами. З цієї причини ми не запросимо для роботи на Вашому проекті музиканта, бо він товариш Вашого кума, або Ведучого, що був тамадою на весіллі Вашого друга, бо несемо відповідальність за кожного, хто працює під нашим брендом.

BARVY - Швидкий та приємний сервіс
BARVY - Швидкий та приємний сервіс

Вам буде надано особистого координатора з досвідом роботи в організації заходів від 10 років. Приємного в спілкуванні і завжди готового Вам допомогти.

У процесі підготовки можуть бути залучені 30, 100, 1000 + спеціалістів і Вам буде надзвичайно зручно вести переговори з однією людиною, яка дасть відповідь на будь яке Ваше питання стосовно проекту, або виконає Ваше прохання максимально швидко. Координатор звітуватиме Вам, щодо процесу підготовки Вашого проекту, в зручній для Вас формі і так часто, як Ви побажаєте.

BARVY – Ми «ЗА» не стандартні рішення. Маємо сміливість бути різними.
BARVY – Ми «ЗА» не стандартні рішення. Маємо сміливість бути різними.

Впроваджуємо інноваційні підходи та методи в роботі, а також цікавимося усім новим. Ми завжди в пошуку незвичайного, особливого, справжнього. Прагнемо дивувати Вас і Ваших Гостей.

BARVY - Будуємо відкриті<br />та чесні відносини
BARVY - Будуємо відкриті
та чесні відносини

Ми беремося не за усі проекти, а лише за ті, які точно виконаємо якісно, вчасно та за Ваш бюджет, про що ми одразу ж Вам повідомимо.

Потрібно «Швидко! Якісно! Не дорого!» ? Одночасно можливі будь які два критерії і від «якісно» ми не відмовимося. Ми НЕ завжди говоримо Клієнту «так»: Не готуємо пропозицію без зустрічі, Не беремо участь в тендері з непрозорими умовами, Не працюємо без передоплати.

BARVY - Порядність
BARVY - Порядність

Виконуємо все що пообіцяли при оптимально можливих витратах ресурсів.

Дотримуємося чистоплотності у відношенні до роботи, порядності та справедливості у відношенні до людей.

BARVY - Стабільність
BARVY - Стабільність

За 16 років роботи ми переживали разом зі своїми Клієнтами і нашою країною багато різних подій і стресових, і радісних та завжди прагнули забезпечити власну стабільність і стабільність Клієнта своєю взаємодією та партнерством у бізнесі та в житті один одного.

Ми не виконуємо свою місію, а живемо нею – НАПОВНЮЄМО ЖИТТЯ ЯСКРАВИМИ ПОДІЯМИ

Працюючи з нами Ви приймаєте активну участь в нашій благодійній програмі. З 15.02.2011 1% гонорару від своїх проектів ми виділяємо на благодійність, надаючи адресну допомогу хворим дітям, малозабезпеченим багатодітним сім’ям з малолітніми дітьми та літнім людям. Разом з Вами ми робимо світ навколо трохи добрішим та щасливішим.

Як ми готуємо проект
від ідеї до реалізації
КРОК 1

Знайомимось та отримуємо інформацію

визначаємо мету, задачі і Ваші побажання щодо майбутнього заходу

 

КРОК 2

Розробляємо унікальну концепцію

подаємо дві-три ідеї на вибір, під Ваші побажання та Ваш бюджет. Під вибрану ідею розробляємо унікальну концепцію Вашого заходу 

КРОК 3

Місце проведення

підбираємо оптимальну локацію, яка відповідає Вашим побажанням та підходить під обрану концепцію: ресторан, заміський клуб, готельний комплекс чи нестандартну локацію – шоу рум, виставковий центр, галерею, музей, дах, ангар... і т.д., і т.п.

КРОК 4

Бюджет

готуємо орієнтовний детальний бюджет, що обговорюється, узгоджується та підписується обома сторонами

КРОК 5

Створюємо візуалізальну частину під ідею заходу

продумуємо зовнішній вигляд заходу в єдиній концепції, пропонуємо рішення по декору під вибрану локацію, поліграфію, банери, фотозону, сувенірну продукцію, призи та подарунки, оформлення та подача частування

КРОК 6

Емоційна Інтерактивна Програма 

створюємо програму під ідею заходу, підбираємо учасників: Ведучих, музикантів, танцівників, артистів оригінального жанру, готуємо номери, майстер класи та інтерактиви, запрошуємо зіркових гостей. Прописуємо детальний сценарний план заходу

КРОК 7

Організуємо та скоординуємо захід

Готуємо усе, що відобразили в бюджеті та програмі. Процес контролюється нами на усіх етапах і тому весь проект буде підготовлений нашою командою вчасно, якісно та в повному обсязі. За Вашим власним бажанням можемо Вас залучити до процесу підготовки для узгодження деталей, макетів, тощо.
В день проведення заходу ми з'являємося першими на локації і залишаємо її після демонтажу технічного забезпечення та декорацій останніми.

Фінал

Після проектні роботи

фото та відео ролик про захід Ви отримаєте в обіцяний нами термін.

Нам довірили організацію кращі
українські та зарубіжні компанії
Венбест
Мастербуд
Кий авто
Wilo
Selena
Космо
Дарниця
Sibis
Михайлов и партнеры
Дальнобой
Ренесанс кредит
Valars
Pepsico
Cандора
Вимм билль данн
Аерок
Ниссан
Хонда
Goodyear
Перекресток
Фоззи
Билла
АТК
ТПК
Укркитайкомуникейшн
Премьер палас казино
Норд пр юкрейн
Реал
Медаартс
Фортис
ВТБ
Надра
Ярославов вал
Кольс
Лексмарк
Cтудио модерна
Здравица
ukrnet

Івент агенція "Барви" не є автором та власником авторських та майнових прав на ТМ, що зазначені даному розділі. Усі зображення ТМ використовуються не за комерційним призначенням у розумінні ч. 6. ст. 16 ЗУ "Про охорону прав на знаки для товарів та послуг" та належать відповідним власникам.

Що про нас говорять наші Клієнти
Чертков Юрій

Чертков Юрій
Фармацевтична фірма Дарниця

ЗАТ "Фармацевтична фірма "Дарниця" дякує компанії "Барви" за організацію і проведення ряду
цікавих та захоплюючих заходів протягом року, котрі ви для нас придумали, організували та провели:
- Чотириденна виїзна конференція для співробітників, де ви «під ключ» організували ділову частину заходу вдень та придумали цікаві івенти на вечірні заходи.
- Організація корпоративного Нового Року для Топ менеджерів компанії
- Організація корпоративного Нового року для співробітників компанії.
Блискучі, веселі і цікаві тематичні корпоративні вечірки були підготовлені і реалізовані на високому професійному рівні завдяки співробітникам компанії "Барви", які брали безпосередню участь в організації заходів і проявили гнучкість, винахідливість і оперативність в ухваленні рішень і вирішенні складних задач.

Постернак Оксана

Постернак Оксана
Група компаній «Венбест»

"БАРВИ" - ВИ НАЙКРАЩІ!
Вже багато років ви не втомлюєтесь радувати нас своїми оригінальними та креативними ідеями, а кожне свято організоване вами, дійсно без перебільшення можна назвати святом мрії.
Завдяки професіоналізму, креативності і злагодженій роботі вашої дружної команди всі наші свята вражають незвичайною та неповторною атмосферою, і виходять яскравими, якісними, незвичайними, веселими і такими, що запам'ятовується на весь рік, а теплі спогади зігрівають до наступного свята.

Гончаренко Яна

Гончаренко Яна
Компанія «Аерок»

Звернувшись в компанію Барви ми отримали повний спектр послуг, що був необхідний для організації ділового заходу на 150 чоловік. Все було виконано бездоганно – швидко, якісно та ефективно! Слід зазначити, що термін на організацію заходу був мінімальним! Ваш колектив працює на результат і згуртований, як один механізм. Я отримала величезне задоволення від роботи з вами, гості також задоволені.

Спасібко Олександр

Спасібко Олександр
Компанія «Ярославів Вал»

Наша компанія висловлює вам щиру подяку за неординарну організацію літніх та зимових розважальних заходів. Сучасний підхід, винахідливість, професіоналізм, вишуканий та іскрометний гумор і уміння знайти правильний підхід до будь якої аудиторії – без сумніву виділяє вашу компанію серед конкурентів.
Концепції та оригінальні тематики нікого не лишають байдужими.
Бажаємо вашій компанії процвітання, стабільності та успіху.
Ми задоволені співробітництвом та надіємось на подальшу співпрацю.

Банк Надра

Банк Надра
помічник віце президента

Ваша компанія бездоганно та оперативно організувала для КБ «Надра» корпоративні заходи на честь святкування Дня банкіра та Нового року.
З цього приводу хочемо висловити свою вдячність, та побажати успіху і процвітання у вашій нелегкій справі.
Завдяки креативному підходу вам вдалось створити дружню та доброзичливу атмосферу. Свято, що ви нам подарували, нас дуже приємно вразило і ми надіємось на подальшу плідну співпрацю.

Гінтовт Олена

Гінтовт Олена
Valars Group Ukraine

Ми хочемо подякувати вашій агенції за організацію новорічного корпоративу для нашої компанії.
Ви підкорили нас індивідуальним підходом до організації, врахували і творчо реалізували всі наші побажання, створили атмосферу незабутнього свята, яке надовго залишиться в наших серцях.
Бажаємо вам подальшого процвітання, творчих успіхів та цікавих проектів.

Самогулов Андрій

Самогулов Андрій
SIBIS

Дякуємо вам, за організацію літнього корпоративного тімбілдінгу для нашої компанії. Оригінальна програма розкомплексувала, створила невимушену, дружню атмосферу і ще більше об'єднала наш колектив.
Про обслуговування і говорити нічого – на столах все само швиденько з'явилось і зникло. Але найважливіший показник – весело було всім без виключення.
Атмосфера була настільки невимушена, що люди позабували про свої посади і розважались на повну. Тепер часто передивляємось фото і з усмішкою згадуємо той день.

Мечев Володимир

Мечев Володимир
Компанія «Мастербуд»

Ваша компанія успішно організувала ювілей компанії «Мастербуд». Завдяки співробітникам вашої компанії, котрі володіють творчим мисленням, професіоналізмом та креативним підходом наше свято пройшло на високому рівні.
Ми з задоволенням рекомендуємо Компанію «Барви» компаніям, що шукають не просто виконавців, а ефективних та творчих професіоналів, які чудово розуміють поставлені перед ними задачі та вміють знайти і запропонувати ефективні рішення для їх реалізації за будь який бюджет. Вам залишається лише обрати та насолоджуватись чудовим святом. Надіємось на нові чудові проекти та бажаємо вам натхнення і процвітання!

Брагінська Антоніна

Брагінська Антоніна
Компанія «Віло Україна»

Наша компанія дякує вам за організацію заходу з нагоди офіційного відкриття офісно-складського приміщення «ВІЛО Україна» та з нагоди святкування новорічного корпоративу для співробітників.
В процесі організації відкриття ви запропонували та втілили вдалий формат заходу, розробили та організували логістику, підготували програму пропрацьовану до дрібниць, яка якнайкраще втілила всі наші побажання та реалізувала цілі і завдання.
Все пройшло дуже вдало на високому професійному рівні. Керівництво нашої компанії, гості та партнери високо оцінили та залишились задоволені результатом. Дякуємо за роботу.

Павловська Анна

Павловська Анна
Компанія «Кий Авто»

Наша Компанія ООО «Фірма «Кий Авто» хоче подякувати компанії барви за багаторічну співпрацю в галузі організації ділових і корпоративних заходів для нас. Ви організовували для нас тест драйви для клієнтів компанії, новорічні корпоративи для співробітників, новорічні дитячі свята, та інше. Всі заходи були організовані на високому професійному рівні. Ваш персонал та співробітники приємно вразили креативом та уважністю до деталей.
Дякуємо та надіємось на подальшу співпрацю.

Хочете дізнатись,
яким може бути Ваш захід?

відправте заявку

Наш тізер

Над чим ми зараз працюємо

слідкуйте за нами

Instagram Facebook