Barvy Event

Дитяче свято від Барви


Ваша дитина у свій День народження стане Головним Героєм сучасної історії, яку ми створимо особисто для неї. Організовуємо для Іменинників емоційні тематичні свята: справжні пригоди, стильні вечірки, динамічні квести, спортивні змагання, мініфестивалі з майстер класами та розвагами

В день народження ми, як справжні чарівники, виконуємо бажання іменинників. Поділіться з нами, про що мріє Ваш син чи донечка. Ось, наприклад, ТОП бажань наших маленьких Клієнтів:

Дитяче свято

У нашої творчої команди є усі можливості для втілення будь якого бажання Вашої дитини в яскраву, динамічну та сучасну пригоду на бездоганному рівні. Головний наш секрет –  ідею вечірки відобразити в усіх складових: підібрати відповідне місце проведення та задекорувати його, підготувати авторську програму з динамічним сюжетом та продуманим таймінгом, з тематичним реквізитом, розвагами та частуванням. В наших програмах задіяні лише найкращі Ведучі, актори, аніматори, артисти - усміхнені, привітні, харизматичні та культурні.

Індивідуальні концепції

Питання, які часто задають нам наші Клієнти


Скільки триває свято та що може бути в програмі?

 Сценарій, програму та детальний таймінг події ми створюємо враховуючи вік усіх Гостей, можливості місця проведення та Ваші побажання. Зазвичай, программа дитячого свята проходить 4-6 годин. В залежності від теми, в програму свята включаємо інтерактивні розваги та конкурси, унікальні розвиваючі програми, творчі, художні, креативні та  кулінарні  майстер класи, яскраві шоу та анімації, аттракціони,  дитячі лялькові спектаклі, виступи театру тіней та улюблених зірок, використовуємо спецефекти та фейрверк.

ДЕ провести дитяче святО?

Ми пропонуємо не обмежувати себе ресторанами, в яких, зазвичай, не так багато місця, щоб «розгулятись» дітям та досить консервативний підхід до Клієнтів. Обравши тематику дитячого свята ми прагнемо відобразити її максимально реалістично. Будьте готові, що на день народження вашої дитини «У пошуках скарбів» ми привеземо гостей на «безлюдний острів» на справжньому «піратському» кораблі під прапором з ініціалами капітана- іменинника. На бал принцес запропонуємо локацію схожу на справжній замок «чарівної принцеси». А для талант шоу запросимо усіх в справжній концертний зал і виступати іменинник та Гості-учасники талант шоу будуть на сцені під світлом софітів.

Скільки часу потрібно на організацію унікального продукту?

Сьогодні на завтра організувати, на жаль, не вийде. На створення унікальної дитячої програми та її реалізацію нам щонайменше потрібен місяць-два.

Скільки коштує організація дня народження у нашій агенції?

У нас немає готових програм і кошторисів, всі свята індивідуальні, тому готової  відповіді, на це запитання немає. Але щоб зорієнтувати – мінімальна вартість дитячої програми, що включає в себе розробку індивідуальної концепції, аніматори, костюми, інтерактиви і розваги, фото зона… стартує від 30 тис.грн., деталі у наших менеджерів. 

Професійно створюємо дитячі дні народження- агенція Барви

Три причини,
чому організацію свята для Вашої дитини
Ви можете довірити нам

  1. Створюємо авторську програму свята під Іменинників, бо маємо досвід більше 15 років в організації саме дитячих свят від 1 до 16 років від 10 до 100 + учасників.
  2. Підберемо оптимальне місце проведення під ідею дитячого свята та Ваші побажання – на природі, в Ботанічному саду, в справжньому замку, в арт просторі чи в шоу румі, в концертному залі чи на знімальному майданчику, на яхті чи на «безлюдному острові».
  3. Створюємо подію «під ключ» і несемо відповідальність за результат. За організацією дитячого дня народження, його створенням, підготовкою та реалізацією стоіть серйозна професійна робота нашої команди. Інколи кількість учасників прирівнюється або перевищує кількість гостей. У нас працюють найкращі сценарісти, декоратори, актори, аніматори, музиканти, танцівники, артисти, фотографи та відеоографи. Усі ми працюємо для однієї мети: створити особисту реальну казку для Вашої дитини, в яку повірить і вона, і Ви, і Ваші Гості. І усі будуть в захваті.
    Ми маємо усі можливості для організації дитячого дня народження для Вашої дитини на бездоганному рівні.

Дитяче свято

Приклади дитячого дня народження

Детский праздник

Color Day 

Дитяче свято

Школа професій