Barvy Event

Емоційний подарунок 

Розіграші, приємні сюрпризи, красиві освідчення
- ми створюємо емоційні пригоди, які пам’ятають усе життя.

Чи вмієте Ви вибирати та дарувати подарунки? Кожен з нас хоч раз у житті отримував погані подарунки. «Погані» в сенсі неправильні. Настільки далекі від усього, що Ви любите і чим захоплюєтесь, що відразу стає зрозуміло: людина, що подарувала Вам цю річ, зовсім Вас не знає.

Дарувати подарунки – це одна із самих важливих традицій у нашому житті. На нашу думку, саме ця традиція дозволяє зберегти на нашій планеті віру в чудеса та відчуття, що кожну хвилину свого життя Ви не одні. На світі багато людей, які пам’ятають про Вас, люблять Вас і які завжди готові зробити щось надзвичайне особисто для Вас.

Дізнайтесь, про що мріє дорога для Вас людина і наша творча команда допоможе Вам втілити це бажання у життя. Ми організуємо емоційну пригоду і розіграємо ситуацію навколо нашого Героя розіграшу так, щоб він не тільки повірив в реальність того, що відбувається, але й приймав активну участь. Здивуємо, розсмішимо, викликаємо почуття адреналіну, знімемо стрес, зарядимо енергією…

Питання, які нам часто задають наші клієнти


KОЛИ ТА КОМУ МОЖНА ДАРУВАТИ ЕМОЦІЇ У ПОДАРУНОК?

Усіх наших Клієнтів об’єднує бажання жити на повну в реальному світі та колекціонувати яскраві враження. І якщо Вам набридло дарувати речі/ черговий новомодний гаджет/ грошові знаки, спробуйте подарувати живі емоції, які більшість людей бачать у кіно, читають в книжках, переживаючи за Героїв на зручних диванах. Дарувати емоційні подарунки можна з приводу і без. Дарують на день народження, на весілля та його річницю, під новий рік, День закоханих, на 8 березня, на 1 квітня, на професійне свято. За допомогою емоцій в подарунок можна ефектно вибачитись, освідчитись або… просто підняти настрій небайдужій Вам людині: чоловіку/дружині, коханому/коханій, батькам, другу, колезі, шефу. 

 ЯК МИ ОРГАНІЗОВУЄМО РОЗІГРАШІ?

Для початку отримаємо інформацію про Героя – про що мріє, чим займається, як проводить робочий день, що робить у вільний час, хобі, сімейний стан… і т.д., і т.п. З якого приводу даруєте емоційний подарунок, яку емоцію бажаєте подарувати. Який бюджет подарунку. Після внесення символічної передоплати, яка підтверджує серйозність Ваших намірів, ми запускаємо підготовку креативної частини - три варіанти ідеї пригоди Ви отримаєте від нас за 1-3 доби. Визначаємось з однією та оцінюємо її. Після підтвердження бюджету і оплати починаємо підготовку пригоди та організовуємо її в зазначений день/час.

 

СКІЛЬКИ ЧАСУ ПОТРІБНО ДЛЯ ОРГАНІЗАЦІЇ розіграшу
ТА СКІЛЬКИ КОШТУЄ ТАКИЙ ПОДАРУНОК?

Якщо рахувати час від Вашого звернення до дня організації, то в середньому один - два тижні. Цікава та продумана емоційна пригода під Клієнта з фото та відео фіксацією буде коштувати  в середньому біля 50 000 грн.

Щодо максимальної вартості  - її не існує, бо якщо Вам, як люблячому чоловіку захочеться, щоб Вашій коханій зранку в день народження Монатік під вікном серенаду заспівав і квіти подарував, бюджет може сягнути від 200 000 грн. і більше. Якщо Ваш бюджет менше ніж 200 000 грн, а ідея сподобалась -  можемо домовитись з Павлом Михайловичем Зібровим. 

Тому, як бачите, бюджет залежить від ідеї та масштабу її реалізації – яку ситуацію ми створюємо та якими ресурсами. Мінімальна вартість розіграшу за яку береться наша команда від 20 000 грн.

Розіграш у подарунок

Три причини,
чому організацію емоційного подарунку
слід довірити нам

  1. У нас є досвід, ми працюємо «під ключ» і несемо відповідальність за результат   -з 2007 ми організовуємо розіграші, приємні сюрпризи та емоційні подарунки. За створенням, організацією, підготовкою та реалізацією стоїть професійна робота нашої команди.
  2. Індивідуальний підхід та професійна організація – кожну емоційну пригоду ми створюємо під Клієнта. Кожну ситуацію продумуємо детально, залучаємо професійних акторів, психологів, каскадерів, реквізит та спецефекти, відео, фотозйомку.Івент агенція «Барви» має усі можливості для емоційної пригоди на професійному рівні. 
  3. Конфіденційність  - наші розіграші не гуляють youtube

Організація розіргашу