Barvy Event

Відео привітання від зірки –
подаруйте емоції рідній людині

У Вас є близька людина, якій Ви хочете зробити приємний сюрприз на день народження, річницю чи просто для підняття настрою? Ви шукаєте НЕ гроші-квіти-солодощі-делікатеси-будь який матеріальний подарунок, Вам потрібно щось особливе і таке, що можна було б подарувати дистанційно, не порушуючи умов карантину? Ви на вірній сторінці.

Персональне відео привітання від української зірки

Особисте привітання від зіркового артиста. Без шаблонних фраз, монтажу, фотошопу. Все по спражньому. Відео привітання ми завчасно запишемо та передамо Вам через файлообмінник чи месенджер. 

Для кого підходить такий подарунок? Дарувати можна коханій людині, дружині, чоловіку, дочці, сину, другу чи друзям, бабусі, дідусю, шефу... або тому кого не знайшли в нашому списку, але ця людина Вам небайдужа… 


Коли його краще дарувати? Приводом для дарування може бути свято (день народження, календарне свято, річниця), або будь який будній-вихідний-святковий-карантинний день, якщо є бажання подарувати рідній людині емоції «просто так». 

Скільки коштує відеопривітання? Так як ми його робимо лише під запит, то прайсу не існує. У нас прямі контакти з усіма українськими зірками, і якщо зірка дасть згоду, то визначимо вартість, а якщо не зможе, то запропонуємо альтернативний варіант.

Привітання від Святого Миколая, Санта Клауса

В грудні, в період новорічних та різдвяних свят, можна замовити відеопривітання чи сесію в zoom від Святого Миколая чи Санта Клауса.

Як замовити відео привітання зірки

Відправляйте нам запит на Viber чи Теlegram +38 067 230 7343 чи на електронну пошту A.Kholodova@barvy-event.com.ua  – вкажіть бажану українську зірку та напишіть кого та коли хотіли б привітати (обов’язково вкажіть свій контактний номер телефону). Ми зв’яжемось з Вами та узгодимо деталі. Не сумнівайтесь, Ваше поздоровлення збережуть та пам’ятатимуть усе життя. 

Приклади музичних привітань від зіркових музикантів

 

 МірА з шоу квартету "Астурія"
(віолончель)

 
BOzhyk Duo
(cкрипка/фортепіано)

Сподобалось?
← Натискай «Подобається» і читай нас на Facebook