https://barvy-event.com/im/newsaddon/5ab55ce9661b9/artisti-improvshou.jpg
Barvy Event

День народження, ювілей

Як влаштувати найкращий день народження у своєму житті - секрети організаторів. Ми готові запросити Вас «за лаштунки» та розказати, як вдається нашій творчій команді створювати дійсно особливе свято для кожного Клієнта.

Секрет 1

Знайомимся з Іменинником. Готуємо пропозицію.


Лише в такій послідовності, а не навпаки – це просте ефективне правило перевірено нашим досвідом. Усі ми різні - радують, засмучують, тішать, нервують нас абсолютно різні речі. Розкажіть нам, що Ви любите, а що ні. Якій кухні, музиці, фільмам віддаєте перевагу. Чим займаєтесь у робочий та вільний час. Що Вас надихає, про що мрієте та чим захоплюєтесь. Пропонуємо уявити собі Ваш особливий день народження: де, з ким би Ви хотіли бути та що робити. Яку кількість Гостей плануєте запросити, що це за люди  і які враження Ви хочете справити на них і які емоції подарувати. Визначаємось з бюджетом, або його рамками.

Секрет 2

Придумуємо ідею свята. Визначаємся з форматом. Обираємо локацію

Кожне свято ми створюємо унікальним – зі своєю ідеєю, форматом та місцем проведення.

Чи задумувались Ви, що крім класичного «бенкет/фуршет в ресторані» варіантів існує надзвичайна кількість? Ось приклади популярних форматів, які ми використовували для організації днів народжень наших Клієнтів – тематична вечірка, пікнік, квартирни, інтелектуальні /спортивні змагання, регата, рольова гра, квест, майстер класи, дегустації, показ, карнавал, концерт, марафон, реаліті -шоу, сімейна вечеря, світський раут.

Ми допоможемо визначитись з саме Вашим форматом і підберемо відповідне місце проведення. Звичний усім ресторан з досить консервативним підходом можна залишити для будь якого іншого свята, а на свій найкращий день народження рекомендуємо запросити Гостей до цікавої локації, на якій ні Ви, ні Ваші Гості ще не були. Як на рахунок сучасного концертного холу,  арт простору с відкритою терасою та прекрасним видом на Київ, шоу руму, музею або виставкового центру, оранжереї в Ботанічному саду або ангару, де поряд зі столами будуть справжні літаки…

Ми любимо пропонувати нестандартні локації і створювати там особливу атмосферу та відображати ідею Вашого дня народження в декорі, в програмі, в частуванні на високому рівні з найкращим сервісом.

Секрет 3

Авторська програма

Створимо авторську програму та з нашої бази, де є більше 5000 артистів, підберемо найкращих учасників: Ведучих, акторів, музикантів, артистів. Підготуємо візуальний та музичний супровід, інтерактивні конкурси та розважальні зони. Продумаємо похвилинно та детально 6-8 годинну програму веселого атмосферного концептуального свята, щоб почути і від Вас і від Ваших Гостей «WOW!».

Концерт Монатіка на дні народження

Три причини,
чому організацію особливого дня народження
довіряють нам

  1. Професійна організація - більше 15 років ми організовуємо свята від 10 до 300 + Гостей.
  2. Індивідуальний підхід - у нас не має і двох однакових подій. Ми придумуємо ідею і відображаємо її в усіх складових – у форматі, локації, декорі, запрошеннях, авторській програмі, розвагах та в їжі. Маємо усі ресурси щоб створити Ваше свято на найвищому рівні.
  3. Працюємо «під ключ» і несемо відповідальність за результат   - За своренням, організацією, підготовкою та реалізацією кожної події стоіть професійна робота нашої команди. В більшості випадків кількість учасників прирівнюється або перевищує кількість гостей. У нас працюють найкращі сценарісти, декоратори, ведучі, актори, аніматори, музиканти, танцівники, артисти, фотографи, відеоографи... Ми виконуємо технічні райдери (світло, звук, сцена) будь якої складності. І головне, усі ми працюємо для однієї мети: створити для Вас по справжньому особливе День Народження та визвати  WOW ефект у Вас та Ваших Гостей.

День народження - організація

Івент агентство «Барви» організовує Ваш день народження на бездоганному рівні. У нас для цього є абсолютне все ресурси. Давайте обговоримо Ваш свято прямо зараз по телефону +38 067 230 73 43 (моб / Viber / WhatsApp / Telegram)
 
 
Приклади організації дня народження
 

Юбилей 50 лет организация

ювілей 50 років

День рождение организация

Ювілейний вечір в стилі 80-х