Barvy Event

Ювілейний вечір в стилі 80-х

ІдеяСтоличные 80-е
ФорматЮбилейный вечер
Тип локаціїНестандартная локация - Дом культуры и творчества
Кількість гостей50 человек
Термін реалізації1 месяц

Під час нашої першої зустрічі з юбіляром ми помітили, що всі його найкращі  та найяскравіші емоції  ведуть в часи його юності - в  безтурботні 80-ті роки.  Ювіляр з захопленням ділився спогадами. Згадував свій особливий футбольний мяч, на який заробив свої перші гроші,  касетний  магнітофон та фото аппарат, з якого власноруч проявляв свої перші фото. Ми все слухали, записували і разом з юбіляром проживали його спогади. І так, як Гості нашого Клієнта - це родичі, близькі та друзі, ми вирішили повернути усіх на один вечір в 80-ті.

Місце проведення

Ми прихильники нестандартних локацій, бо їх простіше адаптувати під необхідний нам стиль  та атмосферу, ніж ресторан. Тому і цього разу підібрали таку локацію, яка ідеально відповідала нашим потребам і формату "Юбілейний вечір"– Будинок культури та  творчості.

Декорування залу

Нам дуже пощастило, бо зал, що ми обрали був зручний, просторий та вже відповідав  нашому стилю, а ми його лише "переназвали" ( на один вечір) та  доповнили плакатами і баннерами з необхідними написами.

Виготовлення плакатів

Ми хотіли гостей на 100 % занурити в атмосферу, тому меню свята було відповідним до стилю. Була можливість за рублі придбати чебуреки, біляші чи пончики в галасливої буфетниці, а поряд була Пивна, де продавались радянські напої на будь який смак. Для більш вибагливих працював СПЕЦ.буфет, де пригощали в певний час заграничними блюдами.

Беляшная

Програма та атмосфера

Обраний нами зал також, дозволив використати простір вулиці для  створення атмосфери неспішних 80-х : чоловіки голосно «забивали козла» та грали в шахи і карти, а безтурботні бабусі обговорювали все побачене та почуте, залучаючи в свою розмову гостей. Гості які прийшли без квітів, мали нагоду купити букетик гладіолусів чи айстрів в місцевих бабусь. Також, тут торгували насінням та цукерками.

Написи на плакатах, афішах  та баннерах сповіщали гостям що вони прийшли не на звичайний день народження, а на Ювілейний вечір під час якого відбудеться  смотр художньої самодіяльності.

Зі слів Іменинника ми розуміли, що гості будуть веселі та кмітливі, але щоб краще розкріти їх таланти та зробити цікаві постановки ми запросили професійних акторів-режисерів з відомого радянського фільму «Операція И».

Загалом вечір видався дуже гумористичним та доброзичливим, насичений спогадами та танцями. Більше інформації про те, як ми організовували це свято в блозі. 

Сподобалось?
← Натискай «Подобається» і читай нас на Facebook