Barvy Event

Випускний вечір від Барви

Тематичні вечірки на випускний, випускні -фестивалі, випускні-квести, випускні-талант шоу, імерсивні івенти з зануренням

Випускний вечір – це двері в малознайомий, але красивий, цікавий і такий привабливий дорослий світ. І кожен випускник прагне з розмахом та шиком попрощатись з дитинством. Щодо батьків, вони ще бояться зовсім відпускати випускників у вільне плавання і намагаються все контролювати, саме тому, ми пропонуємо такі концепції, які батькам дозволять отримати задоволення від приємного вечора, а діти зможуть розважитись в повну силу отримавши незабутні емоції та крутезні спогади на все життя.

Ви завжди запитуєте про правила, тренди та про те, як все повинно бути, тому давайте розберемо це свято детальніше.

Зазвичай випускний поділений на дві частини – офіційна це та, де потрібно враховувати звичаї закладу, з якого випускаєтесь. Вона  проходить саме в навчальному приміщенні і там не завжди потрібна наша допомога.

Друга частина – розважальна, і саме вона є зоною нашої відповідальності. Вона може бути будь якою, на будь яку тематику і в будь якому місці, головне отримати незабутні враження, та достойно зустріти світанок.

Випускний вечір
 

Новий формат традиційного свята

Доки хтось святкує свій випускний в форматі звичного застілля ми пропонуємо вашій увазі ТОП 6 ідей, щоб ваш випускний був дійсно емоційним та цікавим з вечора і аж до ранку:

Новий формат випускного вечора

Місцем проведення для випускного
може бути не лише ресторан 

Що дійсно в тренді, так це цікава та нестандартна локація, яку ми підберемо індивідуально під ваші потреби та побажання, а також під ідею, задля ідеального втілення задуманої концепції.

Випускний вечір можна святкувати не лише в ресторані, а й в ботанічному саду чи замку, в арт просторі чи шоу румі, на кораблі з висадкою на «безлюдний» острів, в лісі,  на даху чи терасі з запапорочливим видом на місто, в ангарі, в театрі...

Особлива локація для свята 

Три причини, чому організацію випускного
слід довірити нам:

  1.    Ми створюємо авторську програму свята, бо маємо досвід більше 15 років в організації подібних свят
  2.    Підберемо оптимальне місце проведення, під ідею випускного вечора, Ваші можливості та побажання
  3.    Створюємо подію «під ключ», супроводжуємо захід до останнього гостя  і несемо відповідальність за результат