Barvy Event

25 років компанії

ІдеяСучасний український стиль
ФорматПрезентація нового продукту та вечірній івент для Партнерів
Тип локаціїНестандартна - пентхаус з терасою
Кількість гостей60 чоловік
Термін реалізації10 робочих днів

Компанія SELENA успішно працює в 70 країнах по всьому світу. На 25 річний ювілей компанії в Україні організували прес конференцію для журналістів та івент для Партнерів компанії в сучасному українському стилі в рамках презентації нового продукту. 

Сучасна Україна ... Як вона виглядає? Яка вона на смак? Як звучить? На всі ці питання ми відповіли на заході.
Сучасна українська кухня і справжня українська гостинність в обслуговуванні офіціантів. Розважальна програма з українськими талановитими артистами: українська музика та світові хіти в оригінальних сучасних аранжуваннях для бандури і баяна. Український майстер пісочної анімації показав історію компанії в піску і познайомив усіх охочих з основами цього мистецтва на майстер класі. З українським Ведучим Гості змагались в інтелектуальних інтерактивах. Кожен Гість після заходу пішов з подарунками та спогадами про те, як же смачно, добре і красиво у нас, в Україні.


Місце проведення ми шукали особливе та в центрі Києва. Арт простір в сучасному пентхаузі з предметами мистецтва українських митців, з просторою терасою, де відкривався дивовижний вид на центр Києва і на зелені пагорби Протасового Яру в денний час та на вогні столиці у вечірній. Запрошуємо Вас подивитись, як усе вийшло...

Оригінальна локація під будь який захід

 Давайте обговоримо Ваш захід просто зараз 

Відправити запит

Хочете дізнатись більше про те, як ми організовуємо корпоративні заходи

Сподобалось?
← Натискай «Подобається» і читай нас на Facebook