Barvy Event

Новорічний корпоратив 2021

новорічний корпоратив онлайн, тематична онлайн вечірка, креативний онлайн тімбілдінг, корпоративне онлайн реаліті шоу і яким ще може бути корпоратив в умовах карантину

 Як безпечно відсвяткувати новорічний корпоратив 2021? Ми відібрали та протестували можливі формати для новорічних корпоративів 2021. Вам залишається вибрати той, який найбільше Вам підходить та забронювати у нас бажану дату.

Новорічний корпоратив онлайн – рекомендуємо усім

В минулі роки новорічний корпоратив усі компанії проводили офлайн. Цей рік багато що змінив в житті кожного з нас і новорічні корпоративи в цьому році теж будуть іншими. Новорічні онлайн корпоративи – це не просто тренд 2020 року, але й єдиний безпечний спосіб в наш час зібрати усіх співробітників в компанії разом та згуртувати колектив, поділитись емоціями та визвати усмішки на обличчях.

Як на рахунок відсвяткувати новорічний корпоратив у форматі тематичної онлайн вечірки чи креативного тімбілдінгу, або корпоративного реаліті шоу? Ми повністю змінимо ваше уявлення про онлайн івент, організуємо цікавий, інтерактивний, корисний захід для вашої компанії. Наприклад, імерсивності до нашого івенту добавлять бокси з частуванням-напоями-сувенірами-реквізитом для програми, які ми відправимо кожному Гостю. Для активного залучення придумаємо челлендж, фізичний або творчий, на самому онлайн івенті або за тиждень. У нас багато ідей і ми підберемо для Вас оптимальний варіант, продумаємо цікавий сценарій, підготуємо усе до дрібних деталей.

онлайн корпоратив. що це таке і як він виглядає у нас

За 49 секунд на відео ми спробуємо дати Вам відповідь на питання, як може виглядати онлайн корпоратив в нашій агенції. Відеокоментар "Подробицям тижня", випуск за 20.11.2020

Для кого підійде новорічний корпоратив онлайн ?

  • для усіх компаній, які хочуть відсвяткувати Новий рік 2021, але не знають як;
  • для компанії, співробітники якої фізично знаходяться в різних містах чи країнах;
  • для колективу з дистанційним чи комбінованим робочим графіком;

Давайте обговоримо, яким може бути Ваш новорічний корпоратив онлайн 

Відправити запит

 

Онлайн івент 2020

Новорічний корпоратив офлайн для компаній невеликим колективом

Можна впевнено сказати, сьогодні офлайн корпоратив - це заборонена розкіш, і як би нам сильно не хотілось працювати для вас, доведеться зачекати закінчення карантину. Але, якщо ви маєте невеликий колектив компанії, то у нас для вас є два варіанти новорічного офлайн корпоративу: свято з доставкою у ваш офіс чи корпоративний квартирник. 

Отож,що ви знаєте про квартирник? Гугл підказує, що це домашній концерт представлений в чиємусь будинку чи квартирі, ангарі чи на задньому дворі. Ми, звісно, не будемо запрошувати вас на квартиру, але і карти усі розкривати зараз не будемо.

Отож, уявіть собі тематичний івент з зануренням (імерсивний формат), який ми проведемо в «секретному місці» на нестандартній локації, що не підпадатиме під заборону на момент проведення. Або новий і неочікуваний сюрприз- свято у вашому офісі. Звертаємо Вашу увагу, що ці варіанти підійдуть, якщо у вас невеликий колектив (до 20 осіб), ви хочете весело та цікаво відсвяткувати корпоративну вечірку разом і готові слухняно виконувати усі умови карантинного режиму.

Особливості новорічного офлайн корпоративу 2021:

  • нестандартна оригінальна локація (не ресторан);
  • камерна атмосфера;
  • лише для «своїх»;

    Давайте обговоримо, яким може бути Ваш новорічний корпоратив офлайн

ВІДПРАВИТИ ЗАПИТ

 Новорічний квартирник

Новорічне відео поздоровлення

 

Якщо ви не плануєте корпоративну вечірку, а поздоровити колектив бажання є – відео поздоровлення, це те, що вам потрібно.

Ми створимо відео поздоровлення від улюбленого артиста чи зіркового колективу, музичні поздоровлення з професійними каверами на вибір від Баха до Монатіка, гумористичні поздоровлення-розіграші, або поздоровлення від керівника компанії… чи святого Миколая.

Замовити новорічне відео поздоровлення 2021 ви можете прямо зараз

ВІДПРАВИТИ ЗАПИТ

Новорічне відео поздоровлення

Сподобалось?
← Натискай «Подобається» і читай нас на Facebook