Barvy Event

Клан Оріон - корпоратив в стилі мафія

ІдеяГангстерская вечеринка в стиле Мафия 20-30 хх годов
ФорматТеатрализированный перформанс
Тип локаціїРесторан
Кількість гостей55 человек
Термін реалізації1 месяц

Щоб створити для наших Гостей цікаву та реалістичну історію ми звернулись до Чикаго за часів "Великої депресії". У 20-30-ті роки, коли Америку накрило безгрошів’я та банкрутство, Чикаго тоді стало справжньою столицею криміналу. Особливо після запровадження владою «сухого закону», який забороняв виготовлення та продаж алкоголю, організована злочинність отримала потужний імпульс. Якщо до цього місцева мафія обмежувалась нападами, крадіжками, контролем азартних ігор та проституції, то тепер почав стрімко розцвітати ще й чорний ринок алкоголю. З’явилась велика кількість підпільних закладів, де виготовляли та розповсюджували алкоголь. Саме в одному з таких закладів і розгортається дія нашої гангстерської історії.

Крім історії 20-30 хх років ми також звернули увагу на фільми, які добре розкривають життя звичайних людей та легендарних мафіозі тих часів, як от наприклад Дон Корлеоне із кіно стрічки «Хрещений батько». До речі, підпільний заклад, в якому розгорнеться сьогоднішня історія та в який вже прямують наші Гості, це і є резиденція того самого Віто Корлеоне.

Таким чином надихнувшись реальними історіями та додавши історій із кінофільмів ми сторили власну гангстерську історію клану "Оріон".

Картинки взяті з вільного доступу мережі інтернет, щоб краще продемонструвати часи 20-30 хх років.

Нелегальний підпільний заклад

Щоб заклад був дійсно підпільним і його не змогла виявити влада і поліція, потрібно було знайти особливе місце - непримітне, покинуте, спражнє таємне "логово" Для створення нашого підпільного закладу ми обрали ресторан у лісі, подалі від міста та цивілізації.

В той час, коли на зубожілих вулицях панувала бідність (історичний очерк часу) при вході сюди картинка світу швидко змінювалась. Запах дорогого віскі та сигар дурманив з першого подиху. Тут була атмосфера шику та розкоші, а чітке відчуття впливового та сильного клану відчувалось в кожній деталі.

Зустріч Гостей клану

Всіх Гостей привіз спеціальний транспорт. Жоден не знав куди їх везуть. При вході, кожного Гостя ретельно оглядали на предмет зброї та інших заборонених речей. Після обшуку Мадам супровождувала до "генератора прізвиськ", Гості обирали собі гангстерське прізвисько та визначити належність до мафіозного клану. Наявність гангстерського імені надавала права, як привілейованій особі, потрапити на аудієнцію з самим Доном Корлеоне - легендарним мафіозі.

Історія про те, як мафіозний клан обирав наступника

Це було справжне бандитське гніздо, де хазяйнував, хоч вже і старий, але не менш поважний та впливовий господар головної чікагської мафії, легендарний італійсько-американський мафіозі - Віто Корлеоне.

-  «Я зроблю йому пропозицію, від якої він не зможе відмовитись». Це улюблена фраза Дона Корлеоне. 

Як видно на фото, він ніколи не був один, його завжди оточували цікаві жінки, впливові друзі і обов'язково охорона. Та не зважаючи на те, що ця сувора банда тримала всю Америку, сьогодні тут була дуже тепла та дружня атмосфера. Цього дня чекали давно – Дон мав обрати свого наступника клану.

Саме тому, всі причетні до цієї мафії були сьогодні тут присутні. Навіть поліція розраховувала отримати частку в нелегальному бізнесі Корлеоне.

Актори на свято

Але в будь якій мафії, хоч це і злочинне угрупування, все ж існували стабільні порядки і закон, тому продажного поліцейського швидко вивели з гри, щоб нічого не заважало поважній публіці насолоджуватись чудовим вечором.

Театралізований перформенс

А вечір видався дуже атмосферним та цікавим. Усі Гості дотримались дрес-коду і адаптувались настільки, що вже й не було зрозуміло де Гість, а де представники мафії. Цим вони неймовірно  порадували та розщедрили Дона. Усі отримали щедрі проценти... люди просто купались в грошах.

Чикаго 20-30 хх років Свято в стилі Мафія

Хоч невеликі збройні сутички все ж траплялись, але якось вдавалось вирішувати конфлікти дипломатично. Як говорив ще один відомий мафіозі Аль Капоне - "Добрим словом і пістолетом ви зможете отримати набагато більше, ніж просто добрим словом"

Гангстерська вечірка

Далі відбулась урочиста церемонія обрання та передачі влади клану "Оріон" молодому гангстеру Сержу. А той в свою чергу відразу взявся керувати.

Сергій Середа

Він оголосив свої правила та познайомив зі своєю молодою командою, разом продемонструвавши можливості нового демократичного підходу до нелегального бізнесу.

Цей молодий гангстер одразу всім сподобався, тому сутичок більше не було. Натомість була презентація спеціальних мафіозних прийомів та фокусів, якими повинен володіти справжній гангстер, випробування конфіскованого алкоголю, мафіозний аукціон з награбованого раритету, а ще танці,танці і танці.

Шоу на свято Шоу барменів
Фокусник на свято Шоу барменів Барви
Диско Мафия Гангстерський торт
Кавер гурт на свято

Коротко про головне

Перегляньте це коротке відео і Ви зможете ближче познайомитись з головними Персонажами нашого імерсивного корпоративу та краще відчути атмосферу свята і настрій наших Гостей:)

Сподобалось?
← Натискай «Подобається» і читай нас на Facebook