Barvy Event

Корпоратив в Одеському стилі

ІдеяКорпоратив в одесском стиле
ФорматИммерсионное корпоративное мероприятие
Тип локаціїРесторан
Кількість гостей130 человек
Термін реалізації1 месяц

Корпоратив в одеському стилі став шостим традиційним Днем подяки, який ми організували для нашого постійного Клієнта.
Передісторія. Шість років тому, на першій зустрічі-знайомстві з керівництвом перед нами поставили основне завдання -  зробити так, щоб Гості не розходились після першого столу, зацікавити їх та затримати до кінця заходу. Вже після першого проведеного нами корпоратива, нам це вдалось і ми завоювали довіру Клієнта.

З року в рік ми працювали для одних і тих самих Гостей. І кожного разу ми ставили собі завдання- створити кардинально нову подію з особливою атмосферою і перевершити очікування... Шість років. Шість організованих нами Днів подяки. Шість реалізованих ідей.
І щороку, після кожного заходу, збираючи відгуки та побажання нам надзвичайно приємно чути однакову фразу від Клієнта та Гостей:
 «Це було найкраще свято, яке ви для нас провели».

В 2019 році шостий традиційний корпоративний захід ми організували в новому імерсивному форматі (англ.immersive – ефект присутності, занурення). Разом з Клієнтом зупинились на ідеї корпоративу в Одеському стилі. Наша задача була відтворити атмосферу справжньої Одеси, якій присвячено стільки пісень, анекдотів, відомих літературних творів, кінофільмів та серіалів. Одесу початку 20 ст., з одеськими двориками, відомим на увесь світ Привозом та колоритними легендарними одеськими персонажами. Чи досягли ми своєї мети - занурити Гостей в нашу одеську історію, щоб вони відчули та пережили її, як реальну? Так. Як ми це зробили, готові поділитись з Вами.

Для Гостей почалося все як завжди, 
з запрошення

Запрошення на одеську вечірку

 Як ми створили атмосферу Одеси на корпоративі 

В просторому залі в нейтральних тонах банкетні столи ми назвали відомими вулицями та районами Одеси - Приморський бульвар, Деребасівська, Ланжерон, Куяльник і т.п... Легендарний ринок Привоз, на який люди ходять не так за товаром, як за враженнями, працював для Гостей увесь вечір.

Привоз - розробка декорацій

Фрукти, овочі, жива риба, напої "на розлів" та різні речі, які шкода викинути, якщо їх готові купити хороші люди... Роздивитись, помацати, понюхати, купити та перепродати ... Все це можна було зробити, як на справжньому одеському Привозі 

Одеська вечірка

Вважається, що саме старі дворики, комунальні квартири і їх мешканці передають дух тієї самої Одеси. Розвішана білизна, підштанники, обшарпані стіни, "антикварні меблі" та прекрасний вид на Чорне море  - Ви в справжній одеській комуналці.

Декор - комуналка

Але погодьтесь, Одеса - це не одеса без її колоритних жителів

Персонажі Одеського корпоративу

Ще до появи гостей "наша Одеса" вже була густо заселене різноманітними колоритними персонажами, кожен з яких жив своїм життям, та взаємодіяв один з одним. 

Перше, з ким зіштовхнулись Гості це був Попандопуло. Дуже привітний, з усіма вітався та знайомився  -  " Щас я сделаю вам скандал і будет вам весело" або "Шоб ви здохлі, ви мнє нравитєсь!" З когось він намагався зняти піджачок, зі словами "Поносил, дай другому поносить", а в когось намагався відтанцювати даму серця, виключно тому, що мав "страстный нрав". Але все ж він був дуже гостинний, тому всіх «з порога» пригощав самогоном та наливками власного виробництва,  розпитував Гостей «чьо приперлися» та «від куди будєтє».
Поміж жіночок на "Привозі" мовчки не проходив - "Шо, так плохо живете, шо только в одной руке сумка?".. Чоловікам пропонував різні цікаві схеми, як заробити серьозні гроші та куди іх вигідніше вкласти. А у вільний від основної роботи час брав участь в «налетах», «грабежах».

Попандопуло

Міша Япончик - легендарний одеський нальотчик. Сколотив величезну банду та був грозою кримінального світу Одеси. Його улюблена фраза, яку він всім говорив "Кто любіт деньгі, тот умєєт делать деньгі!" І вони його теж любили.
Пронюхавши про наш шикарний сабантуй Япончик влаштував засідку та промишляв з дружками біля входу. Бандитам Міша наказав вести себе інтелігентно - вітати гостей і показувати «кудою їм йти і на яку вулицю» (щоб втертись в довіру; банда мала план на цей вечір - винести все, що блищить і чогось варте).

Запрошення акторів

Втративши роботу начальника борделю Ізя Майорчик брався за будь який заробіток та чесним способом обманював довірливих громадян, бо мав благородну мету -  збирав гроші в фонд розвитку гірськолижного спорту в Африці. Але це ще не усі його таланти, він ще й співами підробляв, і як говорив сам " Я лічность творчєская! Хочу творю, хочу витворяю!"

Актори на свято

Важливою персоною на нашій Молдаванці був Городовий (поліцмейстер) Сілантій Сілантьевіч (Сіл Сілич) - він регулював  потік гостей, сварився з торговками, вів розслідування про напад на бабусю з насінням і слідкував, щоб на вулицях нашої Одеси не було ніякого криміналу, бо тюрма і так переповнена. Чистильник взуття по-старому зазивав начистити черевики і обіцяв не почистити кишені.

 Професійні актори на свято

Одеська валюта -
гумористичні одеські ліві гроші.

На вході і в процесі зустрічі у Гостей з'являлись «одеські гроші». Їх витрачали на Привозі, пропивали з Попандопало, програвали у наперсточника, банально чистили за них взуття або "випадково" втрачали, зіткнувшись з дворовими хуліганами. І... залишали, як цікавий сувенір. Наскільки цікавий, самі подивіться

Одеські ліві гроші

Персонажі Зони Привоз

Якщо і є на землі рай для гумористів, так це одеський Привоз! Це справжній Клондайк, золота жила веселості та гумору. Тут нічого не треба придумувати, треба лише ходити по торгових рядах і записувати! І за покупцями, і за продавцями, оскільки всі однаково дотепні. На Привозі ніхто не скаже слова просто так. Навіть на найпростіше питання відповідь завжди буде несподівана:

- Тарас Петрович, як справи, як живете?

- Живу як моль: один костюм вже проїв, тепер взявся за другий.

- А ви, Григорій Матвеич, як живете?

- Як я живу? Як кавун: пузо росте, а хвостік сохне.

Яскравими персонами нашого Привозу були торговки Бася та Песя. В них не склалося з особистим життям, тому вони в прямому сенсі жили на базарі, де і вирувало їх світське життя окутане неймовірними історіями та легендами. Вони голосно перекрикували одна одну, презентуючи кожна свій товар, сперечались та шуткували, ганяли чистильника та надокучливих покупців. Лаялись і загравали з городовим. Не втрачали можливості познайомитись з  пристойними залицяльниками, раптом хтось з них осмілиться на "непристойну" пропозицію.

Бася и Песя

Персонажі зони комуналки

Самі цікаві та теплі історії брали свій початок з одеських двориків. Всі жителі збирались в одному місці та жваво обговорювали все що бачили та чули. Нам також хотілось поділитися СМАчними історіями та плітками, тому ми заселили одеську комунальну квартиру їх яскравими "носітєлями".

Тьотя Сара була незвичайною та специфічною жінкою. В неї не було свого постійного чоловіка, але особисте життя вирувало на повну, про що свідчила чоловіча білизна різного розміру, яку вона періодично прала та демонстративно розвішувала по всьому дворі. Характер вона мала запальний, тому з усіма сварилась. Улюблена безкоштовна розвага - пліткування про сусідів. Головною проблемою для тьоті Сари була її  непутяща сорокарічна донька, яку тьотя Сара ніяк не могла видати заміж. Сусід Яшенька - дворовий гімнаст на прізвисько "Дрищ". Яшенька ніде не працював, бо активно готувався до Олімпіади. Сама його присутність в комуналці вселяла останню надію у Тьоті Сари прилаштувати доньку.

Актори на свято

Ось в такий театр без сцени потрапили наші Гості. Персонажі жили "своїм життям", історія розгорталась навколо Гостей тут і зараз.
І однаково цікаво було і спостерігати, і приймати участь, впливаючи на хід історії та "життя персонажів".

ІМЕРСИВНА Програма на Корпоративному бенкеті

Сергій та Гріша, відомі усім по «Одеським мансам» та українському серіалу «Однажды в Одессе» були запрошені нами в якості Ведучих, не лише через їх яскраву харизму, дотепність, гарні очі Сергія та пишну бороду Гріши. Основна причина – наші Ведучі  є носіями справжньої одеської мови.  Мову одеситів не сплутаєш з будь-яким іншим говором. Багато лінгвістів навіть виділяють її в окремий «Одесский язык».
Ось, наприклад, чи відомо Вам, що одеська мова тональна, і вимагає точної інтонації? І ніколи не знаєш, чим закінчиться розмова з одеситами.

Замість традиційної бенкетної програми на сцені, ми створили імерсивну шоу програму. Гості залучались до дійства, яке ми розгорнули навколо них. В одеських інтерактивах Гості демонстрували інтелект, кмітливість, харизматичність та акторські здібності.
В перервах на «покушать» звучала Одеська музика в суміші з одеськими жартами, та анекдотами. Про Одесу ми розказали пісочну історію ( пісочна анімация), після якої на майстер класі Гості освоювали ази малювання піском з Аркадії. Театральні перфоманси переривали спокійних хід подій, як наприклад, інтелектуальний грабіж від Міши Япончика і його банди- нальотчики зібрали з Гостей «благотворітєльниє взноси» під живу музику.  На уроках одеської хореографії ( так, є і така) Гості поліпшили свої танцювальні здібності у хореографа і вивчили основи танцювальних стилів 7-40, свінг, чарльстон. Кульмінацією вечора став розіграш «Дачі у моря» і сувенірів на память з Одеси по спеціальним лотерейним білетам.

Як це виглядало на фото дивіться трохи нижче. Сподобалась Одеська ідея? Зацікавив імерсивний формат або одеська тема? Як говорять в Одесі «Не откладывайте на завтра, кладите на все уже сегодня», заповняйте коротку форму внизу після фото, або телефонуйте нам Моб/Viber / WhatsApp/ Telegram +38 067 230 73 43 Ми зробимо Вам смішно) До речі в одеській тематиці можна провести і день народження, і весілля. Як? читайте статтю на одеськом язикє "вечеринка в одесском стиле"



Які корпоративи ми ще організовуємо можна прочитати ТУТ

Сподобалось?
← Натискай «Подобається» і читай нас на Facebook