Barvy Event
Оркестр народних інструментів

Оркестр народних інструментів

КатегоріяЕксклюзив, Інструментальна музика
Країна Ukraine

Унікальний оркестр народних інструментів з України. Креативне поєднання симфонічного та народного складу в єдиний музичний організм. Звучить стильно і його виступ стане справжньою музичною подією на корпоративі чи приватній вечірці.

Репертуар ми підберемо під тематику івенту та Ваші вподобання. Тим більше, що вибрати є з чого, так як найрізноманітніший репертуар – це родзинка оркестру.

Популярні хіти? Так! Саундтреки до улюблених фільмів, хіти 80-х, Стінг, Нірвана, Джо Кокер, Вітні Х'юстон... Легкий фольклорний присмак бандури, баяну та цимбалів додасть знайомим хітам колориту.

Класика? Так! Вишуканий Вівальді, пародійний Шнітке, тонкі японські імпресіоністи та вишенька на тортику: у виконанні найталановитіших молодих вокалістів  Києва - популярні оперні арії.

Народна музика? Так! Наші оркестранти ще й вміють співати. 

Нова авторська музика? Так! У день, коли оркестрам роздавали керівників, оркестру випав бонус, “два в одному”: і керівник, і композитор! Відтоді вони є першими виконавцями його музики, якої світ іще не чув. І якщо потрібно написати та виконати музику спеціально для заходу, можемо і це зробити.

Склад оркестру 16 осіб:

  • Скрипкова група (скрипки, віолончель, контрабас)
  • Духова група (флейта, гобой, кларнет)
  • Народна група(цимбали , бандура, баян, домри)
  • Ударна група

Замовити організацію Вашого заходу під ключ з виступом оркестру народних інструментів можна в нашій івент агенції "Барви" в Києві та Україні.

Замовити подію з виступом артиста

Всі поля обов`язкові для заповнення